reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Witam:-)
tak wiem mało ostatnio piszę :zawstydzona/y: ale choroba się u mnie rozkręciła :baffled: i kicham i kaszle a do taego @ :baffled: dzieci też mam zasmarkana a Kordek kaszle i gorączkiuje .. jak się nie poprawi to w poniedziałek do lekarza :dry:
tak wdrepłam zobaczyś czy któraś sie nie rozpakowała :shocked2: no ale widzę że jeszcze się kulają :-D

Witam Nowe :-)

Kasia Gratki GR:tak:

Izuś no takie te nasze dzieciaczki są staramy się by były grzeczne itd a i tak robią swoje :sorry2:

Marciag ładny bukiecik:tak: co do piosenki to raczej nie pomogę bo ja z tych niezdecydowanych :sorry2:

Anja
Szczęścia, zdrowia, pomyślności
Czerp z życia same radości!
Niech los Ci zawsze sprzyja,
A co złe niech Cię omija.
Dużo słodkości, szczęścia w miłości
Samych luksusów, milion całusów.
Niech odejdą precz gorycze
Z głębi serca Tobie życzę.
O czym myślisz, o czym marzysz
Niech Ci w życiu się przydarzy!
img.php
 
Którąś z tych dwóch piosenek wybiorę :-) bo Grześkowi to obojętne,bo się nie znam tak twierdzi :-)

Przed chwilą załatwiłam już skrzypce tj w kościele będzie grał na skrzypach kolega mojej siostry...
Im bliżej tym bardziej zaczynam się stresować ;-):tak:
iza może jednak będziesz robiła zdjęcia z przygotowań??
 
13 lutego wychodzę za mąż po raz drugi za swojego męża :-)

uuuuuu to już blisko :)
ja 13 wyprawiam pierwsze urodzinki Amelki (tydzień przed czasem bo ferie są i cała rodzina na narty wyjeżdża)

p.s bukiecik śliczny, ja też chciałam Calie ale teściowa mi nie pozwoliła bo niby pogrzebowe, ale mi to wszystko jedno bo są śliczne.
W końcu miałam bukiecik z eustomy i róż, lekko zwisający
 
reklama
Ja tam teściowej w ogóle nie słucham jak się jej nie podoba to trudno_Ona tylko przyjedzie na ślub i wesele i pojedzie do domu to wsio.

No właśnie ferie idą...
Jak ja bym na narty pojechała.
Moze uda się chociaż do sopotu na łysą górę pojechać.No i trzeba się nauczyć jeździć na nartach :-p
 
Do góry