reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po obumarciu płodu

Mama3222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Styczeń 2023
Postów
168
Kochane dajcie nadzieję w lutym miałam obumarcie płodu i zabieg łyżeczkowania. Zaczęło się od plamienia jednak po duphastonie minęło . Teraz ostatnia miesiączka 31maja cykle ok 34 dni 8 lipca testy pozytywne wizyta u gin 2 sierpnia przyjmuje duphaston 2x1 .
Czy są tu kobietki które straciły ciążę zaszły w koleją i było wszystko ok?
W domu dwójka dzieci.
 
reklama
Ja zaszłam w tym samym cyklu w którym poroniłam (poronienie zatrzymane w 7 tc, diagnoza w 9 tc), nie miałam miesiączki, wszystko z ciąża jest okej (35 tc obecnie). Jedynie miałam problemy z szyjka i plamieniami, ale prawdopodobnie przez nieprawidłowości w cytologii. Natomiast to dowód anegdotyczny, musisz indywidualnie z lekarzem ustalić jaki nadzór nad ciąża jest wskazany.
 
Ja w lutym 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg, w 8 tyg łyżeczkowanie a w czerwcu zaszłam w ciąże. Mam córcie ❤️ A teraz jestem w kolejnej ciąży 🙂
 
Witam was dziewczyny mam dwoje dzieci teraz w drodze było trzecie ale niestety zarodek obumarł w 12 tyg. i to jest moje drugie poronienie w odstępie 6 lat.
W pierwsza ciążę zaszłam w 2015 roku przebiegała beż żadnych powikłań urodziłam zdrowa córkę, po dwóch latach starania o kolejne dziecko w 2017 roku zaszłam w upragnioną Druga ciążę, ale niestety przed 12 tyg. zarodek obumarł, po 3 kolejnych latach starania zaszłam w trzecią ciążę która przebiegała także jak pierwsza beż żadnych komplikacji urodziłam zdrowego synka, teraz po 3 kolejnych latach starania się o kolejne dziecko znowu zaszłam w ciążę ale w 12 tygodniu okazało się że zarodek obumarł.
Nikt nie umie mi odpowiedzieć na pytanie co się dzieje że tsk trudno mi zajść w ciążę I jeszcze co Druga ciąża zarodek obumiera.
Może ktoś miał podobna sytuację?
 
Witam was dziewczyny mam dwoje dzieci teraz w drodze było trzecie ale niestety zarodek obumarł w 12 tyg. i to jest moje drugie poronienie w odstępie 6 lat.
W pierwsza ciążę zaszłam w 2015 roku przebiegała beż żadnych powikłań urodziłam zdrowa córkę, po dwóch latach starania o kolejne dziecko w 2017 roku zaszłam w upragnioną Druga ciążę, ale niestety przed 12 tyg. zarodek obumarł, po 3 kolejnych latach starania zaszłam w trzecią ciążę która przebiegała także jak pierwsza beż żadnych komplikacji urodziłam zdrowego synka, teraz po 3 kolejnych latach starania się o kolejne dziecko znowu zaszłam w ciążę ale w 12 tygodniu okazało się że zarodek obumarł.
Nikt nie umie mi odpowiedzieć na pytanie co się dzieje że tsk trudno mi zajść w ciążę I jeszcze co Druga ciąża zarodek obumiera.
Może ktoś miał podobna sytuację?
A nie myśleliście żeby oddać do badania podczas łyżeczkowania? Bo tak to nikt nie będzie wiedział.
Widzę że masz córkę i syna. Więc jesteś w stanie urodzić i syna i córkę. Znam kilka osób co nie mogą donosić np. dziewczynkę czy chłopca. Ale u Ciebie to odpada.
 
reklama
Kochane dajcie nadzieję w lutym miałam obumarcie płodu i zabieg łyżeczkowania. Zaczęło się od plamienia jednak po duphastonie minęło . Teraz ostatnia miesiączka 31maja cykle ok 34 dni 8 lipca testy pozytywne wizyta u gin 2 sierpnia przyjmuje duphaston 2x1 .
Czy są tu kobietki które straciły ciążę zaszły w koleją i było wszystko ok?
W domu dwójka dzieci.
Ja zaszłam 6 miesięcy po stracie i łyżeczkowaniu, narazie wszystko ok ale zostało mi jeszcze kilka tygodni.
Za Ciebie trzymam kciuki szczególnie mocno ❤️
 
Do góry