reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Ciąża Po Poronieniu

wiola9

Początkująca w BB
Od
3 Luty 2006
Odpowiedzi
0
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

zaneta

Początkująca w BB
Od
2 Luty 2006
Odpowiedzi
0
pewnie tak jak kazda ty tez sie boisz no ja tez chociaz mi nieminelo duzo czasu ale z tego co przegladalam i przestuiowalam wszytko na temat poronienia to ze poronilas to nie oznacza ze druga bedzie taka sama-zreszta chyba ja tez prubuje siebie przy okazji pocieszyc.z tego co wyczytalam wiele kobiet po pierwszym poronieniu z sukcesem donosilo nastepna ciaze.zycze ci szczesci i trzymam za ciebie kciuki!

wiola9

Początkująca w BB
Od
3 Luty 2006
Odpowiedzi
0
Damy rade, dzis mam pozytywne nastawienie. Czekam na okres, może go już nie będzie? Zobaczymy

wiola9

Początkująca w BB
Od
3 Luty 2006
Odpowiedzi
0
Jak będe coś konkretnego wiedziec to dam znac. Narazie chce poczekac jeszcze kilka dni z robieniem testu.

zaneta

Początkująca w BB
Od
2 Luty 2006
Odpowiedzi
0
no to czekam z niecierpliwoscia na twoj test-mam nadzieje ze bedzie poytywny.^pozdrawiam:)

diablica2

mały wielki OLO :)
Od
30 Grudzień 2005
Miasto
Wodzisław Śl
Odpowiedzi
0
wiola9 pisze:
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Ja poroniłam 11 lat temu.... też strasznie bałam się zajść w ciążę..... potem miała wręcz kłopoty z zajściem w ciążę ale udało się.... mój Bąblik ma dziś 11 tygodni..... i jest prawie zdrowy jak rydz... wymaga tylko małej rechabilitacji ale to praktycznie tylko formalność i nie związane z tamtym poronieniem więc trzymam kciuki....

wiola9

Początkująca w BB
Od
3 Luty 2006
Odpowiedzi
0
Dzięki. mam nadzieje że ja nie będe tak dlugo czekać. mój mąż już nie może sie doczekać.

Pycha

mama Mai i Marty
Od
6 Czerwiec 2005
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Odpowiedzi
0
ja poroniłam w listopadzie 2004r., a dzis jestem szczesliwa mama 3-miesiecznej Majeczki, takze głowa do góry, musi byc dobrze!!!!!!!! :) :) :) :)

reklama

wiola9

Początkująca w BB
Od
3 Luty 2006
Odpowiedzi
0
Dzięki. Śliczna dzidzia. Ja jutro robie test, może też mi się tak pszczęści.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O