reklama

Ciąża Po Poronieniu

Temat na forum 'Ciąża po poronieniu' rozpoczęty przez wiola9, 4 Luty 2006.

1. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Styczeń 2009
  2. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pewnie tak jak kazda ty tez sie boisz no ja tez chociaz mi nieminelo duzo czasu ale z tego co przegladalam i przestuiowalam wszytko na temat poronienia to ze poronilas to nie oznacza ze druga bedzie taka sama-zreszta chyba ja tez prubuje siebie przy okazji pocieszyc.z tego co wyczytalam wiele kobiet po pierwszym poronieniu z sukcesem donosilo nastepna ciaze.zycze ci szczesci i trzymam za ciebie kciuki!

3. reklama
  4. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki za słowa otuchy, ja Tobie też życze powodzenia! ;)

5. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Damy rade, dzis mam pozytywne nastawienie. Czekam na okres, może go już nie będzie? Zobaczymy

6. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak będe coś konkretnego wiedziec to dam znac. Narazie chce poczekac jeszcze kilka dni z robieniem testu.

7. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to czekam z niecierpliwoscia na twoj test-mam nadzieje ze bedzie poytywny.^pozdrawiam:)

8. diablica2

diablica2 mały wielki OLO :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja poroniłam 11 lat temu.... też strasznie bałam się zajść w ciążę..... potem miała wręcz kłopoty z zajściem w ciążę ale udało się.... mój Bąblik ma dziś 11 tygodni..... i jest prawie zdrowy jak rydz... wymaga tylko małej rechabilitacji ale to praktycznie tylko formalność i nie związane z tamtym poronieniem więc trzymam kciuki....

9. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki. mam nadzieje że ja nie będe tak dlugo czekać. mój mąż już nie może sie doczekać.

10. reklama
  11. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja poroniłam w listopadzie 2004r., a dzis jestem szczesliwa mama 3-miesiecznej Majeczki, takze głowa do góry, musi byc dobrze!!!!!!!! :) :) :) :)

12. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki. Śliczna dzidzia. Ja jutro robie test, może też mi się tak pszczęści.

Poleć forum