reklama

Ciąża Po Poronieniu

Temat na forum 'Poronienia' rozpoczęty przez wiola9, 4 Luty 2006.

1. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Styczeń 2009
  2. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

pewnie tak jak kazda ty tez sie boisz no ja tez chociaz mi nieminelo duzo czasu ale z tego co przegladalam i przestuiowalam wszytko na temat poronienia to ze poronilas to nie oznacza ze druga bedzie taka sama-zreszta chyba ja tez prubuje siebie przy okazji pocieszyc.z tego co wyczytalam wiele kobiet po pierwszym poronieniu z sukcesem donosilo nastepna ciaze.zycze ci szczesci i trzymam za ciebie kciuki!

3. reklama
  4. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Dzięki za słowa otuchy, ja Tobie też życze powodzenia! ;)

5. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Damy rade, dzis mam pozytywne nastawienie. Czekam na okres, może go już nie będzie? Zobaczymy

6. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Jak będe coś konkretnego wiedziec to dam znac. Narazie chce poczekac jeszcze kilka dni z robieniem testu.

7. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

no to czekam z niecierpliwoscia na twoj test-mam nadzieje ze bedzie poytywny.^pozdrawiam:)

8. diablica2

diablica2 mały wielki OLO :)

Ja poroniłam 11 lat temu.... też strasznie bałam się zajść w ciążę..... potem miała wręcz kłopoty z zajściem w ciążę ale udało się.... mój Bąblik ma dziś 11 tygodni..... i jest prawie zdrowy jak rydz... wymaga tylko małej rechabilitacji ale to praktycznie tylko formalność i nie związane z tamtym poronieniem więc trzymam kciuki....

9. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Dzięki. mam nadzieje że ja nie będe tak dlugo czekać. mój mąż już nie może sie doczekać.

10. reklama
  11. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

ja poroniłam w listopadzie 2004r., a dzis jestem szczesliwa mama 3-miesiecznej Majeczki, takze głowa do góry, musi byc dobrze!!!!!!!! :) :) :) :)

12. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Dzięki. Śliczna dzidzia. Ja jutro robie test, może też mi się tak pszczęści.

Poleć forum