reklama

Jesteśmy największą, niezależną stroną o ciąży i wychowaniu dzieci. Przede wszystkim babyboom.pl to fantastyczne miejsce, tworzone przez najbardziej zaangażowaną społeczność rodziców oraz ekspertów. Co nas wyróżnia?

Cieszymy się zaufaniem, pozycją eksperta  i tym, że nasi użytkownicy często stają się naszymi przyjaciółmi. Poznaj niektóre osoby tworzące przestrzeń babyboom!

 Anna Ślusarczyk

Anna Ślusarczyk

Dziennikarka, mama dwójki dzieci, żona świetnego męża i właścicielka BB. 

"Otwieram ludzi na nowe możliwości po to, żeby mieli w życiu tak jak chcą"

Od blisko 20 lat tworzy społeczność forum oraz portal babyboom.pl. Dba o stronę merytoryczną wityryny i jednocześnie aktywnie uczestniczy w życiu forum. Na bieżąco śledzi badania naukowe dotyczące zdrowia, wychowania, itp. i dzieli się ich wynikami z użytkownikami. Lubi pisać, czytać, gotować i spotykać się z przyjaciółmi. Uwielbia poznawać ludzi i ich historie, a najbardziej cieszy ją, kiedy może dzielić się wiedzą, która pozwala innym czuć się lepiej i ułatwia zmianę.

mgr Monika Zalewska-Biełło

mgr Monika Zalewska-Biełło

socjolog, dziennikarka, redaktorka, copywriterka. Mama, żona, mól książkowy i kinomaniaczka, zakochana w Chorwacji miłośniczka kuchni włoskiej.

Choć głowę ma w chmurach, twardo stąpa po ziemi.

Robi w życiu to, co lubi - pisze, czyta, robi zdjęcia, kolekcjonuje chwile i żyje z pasją. Dba o naszych czytelników, opiekuje się autorami i zawsze wychodzi z założenia, że "damy radę".

mgr Joanna Górnisiewicz

mgr Joanna Górnisiewicz

Nauczycielka, redaktorka, edukatorka domowa i mama trójki dzieci. Od samego początku związana z portalem babyboom.

W dzieciństwie marzyła, żeby uczyć innych i udało jej się to zrealizować.

Od kilkunastu lat pisze artykuły poświęcone rodzicielstwu, rozwojowi, wychowaniu czy ciąży. Pasjonatka edukacji małego dziecka i edukacji alternatywnej. Popularyzatorka edukacji domowej. Kocha czytanie, dobrą kawę i góry.

 Karolina Gąsiorowska

Karolina Gąsiorowska

szczęśliwa matka dwóch urwisów (3l.) i (2m-ce), absolwentka warszawskiej Politechniki. Wieczna optymistka i propagatorka wyjazdów zagranicznych z dziećmi, poza utartymi szlakami. Ze starszym z synów zwiedziła już trzy kontynenty, zwiedzając na własną rękę egzotyczne kraje.
Na portalu znajdziecie jej artykuły na temat produktów, które sama testuje i może Wam polecić.

mgr Agata Skoworodko

mgr Agata Skoworodko

Fizjoterapeutka z wieloletnim stażem, uczestniczka licznych kursów i konferencji związanych z tematyką uro-ginekologiczną i mama dwójki maluchów.

Od wielu lat przedmiotem jej zainteresowań jest kobieta i problemy uroginekologicznym, które jej towarzyszą na różnych etapach życia.

Podejmuje się tematyki dotyczącej nietrzymania moczu czy obniżenie narządów miednicy mniejszej oraz fizjoterapii dna miednicy. Znajdziesz ją również jako ekspertkę na forum.

Wszyscy autorzy i współpracownicy