reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolina26 ja proponuję ci skonsultować się z lekarzem prowadzącm. tak bedzie najlepiej.
Powodzenia i ściskam Cię mocno!
 
reklama
Własnie tu jest problem, bo mój lekarz jak na złosc jest na urlopie i bedzie dopiero za tydzien a wtedy bedzie juz za pózno.
 
Karolina26 ja bym jednak wzieła to opakowanie i po nim zaczeła się starać. To tylko miesiąc, który szybko minie. Wiem ze łatwo sie to pisze a ty juz byś chciała poczuś fasolke pod twoim serduszkiem ale uwierz lepiej teraz sie wstrzymać ten miesiąc nizby pozniej miało być coś nie tego ( oczywiscie nie życzę ci tego ). Ja po poronieniu zaszłam 4 miesiące pozniej i znowu w 7 tyg zaczełam krwawić tym razem się udało, ale tego strachu nikomu nieżyczę.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
Udało mi sie dorwac telefonicznie mojego gin i spytałam sie czy moge zaczac sie starac.
Powiedział ze jesli po pierwszym opakowaniu tabletek przyszła normalnie @ to nie trzeba czekac tylko mozna brac sie do roboty:-)) ;)
Tak wiec nie bede czekac i bede sie starac o fasoleczkę. Mam nadzieje ze mi sie szybko uda czego i sobie i wam zycze z całego serducha.
Pozdrawiam cieplutko i trzymam za nas wszystkie kciuki :)
 
to do roboty dziewczyny.... trzymam za was kciuki.... ja też się będę starać ale za jakieś lata ;D ;D ;D ;D ;D



olozb3hv.jpg
 
Karolina....ja bym się jednak wstrzymała jeszcze jeden cykl.....

chodzi przecież o to aby zminimalizować ryzyko, ze poronienie się powtórzy....może jednak warto poczekać? To przecież tylko miesiąc. Ja po poronieniu byłam w tak złej kondycji psychicznej, że kolejne poronienie...i chyba zwariowałabym. Dlatego też wolałam poczekać aby się wszystko wyregulowało, wróciło do normy. Opłacało się! :)
 
Witaj Aneczka
Lekarz mi powiedział ze te tabletki były nie tylko na wyregulowanie cyklu ale i tez na odpoczynek psychiczny.
Powiedział ze skoro jestem po dwóch normalnych @ i czuje sie na siłach to mogę juz próbowac.
Psychicznie czuję sie juz bardzo dobrze i jedyne teraz o czym marzę to własnie fasolka.
Ja poroniłam na koniec wrzesnia wiec to juz prawie 6 miesięcy po stracie a wiekszosc lekarzy zaleca 3 miesieczną przerwę w staraniach. Jednak bardzo wierzę ze jesli tym razem sie uda to wszystko bedzie dobrze, bo tak jak mówisz przy kolejnym poronieniu tez bym chyba zwariowała. Ale trzeba wierzyc ze się uda.
Pozdrawiam cie cieplutko.
 
Cześć,mam pewną wątpliwość..poroniłam w sierpniu 2005 r. i teraz znowu...dokładnie w tym samym czasie i z tego samego powodu-nie było tętna..i tak sobie myślę,próbuję znaleźć odpowiedź"dlaczego"..i jak myślicie,czy to nie mogło sie powtórzyć przez tabletki??brałam je przed pierwszą ciążą przez 4-5 lat i nie robiłam w zasadzie żadnej przerwy przed zajściem w ciążę,bo tak zalecił mi lekarz,powiedział,że nie ma takiej potrzeby..no i po ostatnim poronieniu też brałam przez 3 cykle,gdyż zalecił mi 3 miesiące odczekać i po tym czasie zacząć się znowu starać.No i sytuacja się teraz powtórzyła..Zachodzę w ciążę bardzo szybko,ale co z tego,jeśli nie mogę jej donosić..A ostatnio usłyszałam od jednej koleżanki opinię lekarza,że podobno po braniu tabletek trudno jest donosić ciążę..Co Wy o tym myślicie???
 
Ilońcia, hmmm...opinie są podzielone. Co lekarz to inna opinia.....ja jednak nie skłaniałabym się ku takiej opinii. Wręcz wydaje mi się to bzdurą ale to moje skromne zdanie i być może nie mam racji.......
teraz dopiero dokładnie doczytałam....że nie robiłaś przerwy przed zajściem w ciąże...to chyba jednak zmienia postać rzeczy. Mnie lekarz zalecił przerwanie brania tabletek na conajmniej dwa miesiące przed staraniem się o dzidzię.

Karolinko życzę powodzenia w staraniach i trzymam mocno kciuki :)
 
reklama
Ja też dziewczyny trzymam za was kciuki żeby wam sie udało jak najszybciej zajść w ciaze. Sama znowu niedługo będę wyczekiwac czy okres sie pojawi, bo mam miec za tydzien. Narazie trudno mówic o objawach ale poczekamy, zobaczymy. pozdrawiam was goraco. Powodzenia wszystkim oczekujacym...
 
Do góry