reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Kati33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2022
Postów
97
Dzień dobry dziewczyny ..dawno mnie tu nie było ..po krotce napiszę co mnie martwi ..jestem w 7 ciąży .od początku jestem na lekach ,biorę douphaston, neoparine i żelazo ze względu na niski wynik morfologii. Wcześniej żaden lekarz mnie nie nakierował na badania genetyczne ze względu na 5 poronień . Mam syna ,pierwsza ciąża książkowa . Jestem teraz w 15 tyg i dziś znowu plamienie . Przedwczoraj też miałam (w sumie na papierze toaletowym ))byłam wówczas na sorze ,przebadali mnie nie widzieli skąd to jest ..i dziś w nocy znowu się zaczęło. Znowu ciemniejsze upławy jak podetre się po siusianiu . Będę później pisać do mojej doktor choć nie wiem czy to nie przez zastrzyki w brzuch ..wczoraj po ukłuciu znowu krew się pojawiła w tym miejscu. Nie wiem w sumie o co proszę ,chyba o slowa wsparcia .
 
reklama
Plamienia w ciąży nie muszą oznaczać nic złego, jest tu wiele wątków dotyczących plamienia, niektóre kobietki poprostu tak mają i nikt nie zna przyczyny. Rodzą zdrowe, śliczne dzieci 🙂Jeśli lekarze na sorze stwierdzili, że ciąży nic nie zagraża to proszę nie stresuj się, musisz zaufać lekarzom. Ale miej to oczywiście pod kontrolą. Dołączam się do trzymania kciukasów 👍👊🤜🤛
 
Dzień dobry dziewczyny ..dawno mnie tu nie było ..po krotce napiszę co mnie martwi ..jestem w 7 ciąży .od początku jestem na lekach ,biorę douphaston, neoparine i żelazo ze względu na niski wynik morfologii. Wcześniej żaden lekarz mnie nie nakierował na badania genetyczne ze względu na 5 poronień . Mam syna ,pierwsza ciąża książkowa . Jestem teraz w 15 tyg i dziś znowu plamienie . Przedwczoraj też miałam (w sumie na papierze toaletowym ))byłam wówczas na sorze ,przebadali mnie nie widzieli skąd to jest ..i dziś w nocy znowu się zaczęło. Znowu ciemniejsze upławy jak podetre się po siusianiu . Będę później pisać do mojej doktor choć nie wiem czy to nie przez zastrzyki w brzuch ..wczoraj po ukłuciu znowu krew się pojawiła w tym miejscu. Nie wiem w sumie o co proszę ,chyba o slowa wsparcia .
Ja w trzeciej ciąży zaczełam plamić ok 14 tyg tez byłam na sorze i zatrzymali mnie na obserwacji. Nie znaleźli przyczyny, po tygodniu miałam przyspieszyć wizytę u mojego lekarza. Nic nie znalazł, ale jsk opowiedziałam co robiłam wcześniej to powiedział, że czasem wysiłek może spowodować takie plamienie(a byliśmy w gorach i spacer był pod górkę i z górki... więcej się to nie powtórzyło ciąża przebiegała już później książkowo. Ale fakt nie forsowałam się przez kilka tygodni po plamieniach. Wiem, że się martwisz.. jednak myśle, że pozytywne nastawienie pomoże. Trzymam mocno kciuki.
 
Ostatnia edycja:
A czy nie masz np jakichś objawów infekcji intymniej? Ja tak miałam i u mnie skończyło się bardzo źle dlatego jeśli Ci to nie przejdzie lub będą inne objawy i będzie się plamienie nasilać to nie daj się zbyć lekarzom tylko nalegaj na dokładną diagnostykę. Pozdrawiam
 
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Jutro rano polecę i prywatnie zrobię posiew. Byłam w szpitalu i nic nie znaleźli wewnątrz ,że tak to ujmę .miałam przepisany antybiotyk ze względu na liczne bakterie w moczu.
 
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Jutro rano polecę i prywatnie zrobię posiew. Byłam w szpitalu i nic nie znaleźli wewnątrz ,że tak to ujmę .miałam przepisany antybiotyk ze względu na liczne bakterie w moczu.
Posiew jest refundowany 100%, oszczędzaj kasę, udaj się do lekarza ogólnego po skierowanie.
 
reklama
Dziewczyny jeszcze mam takie pytanie . Z tydzień temu byłam w szpitalu. Miałam plamienie (przy pdcieraniu na papierze )sytuacja się powtarza .jak byłam pierwszy lekarz stwierdził ,że mam lekka nadżerkę ..że może coś powoduje tarcie i stąd to plamienie . Zbadali mnie ,szyjka była długa wówczas itp. moja doktor też nie widziała nic niepokojącego. Biorę neoparine w brzuch .czasem jak się ukłuje to wówczas zdarza się plamienie . Czy któraś miała podobnie? Może ktoś przeżywa to samo co ja ..prócz tego biorę żelazo i douphaston 3x1 .
 
Do góry