Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

Zarejestruj

Please leave this field blank.
Wymagane
Wprowadź nazwę użytkownika, która będzie używana przez Ciebie na forum. Możesz to ustawić tylko jeden raz!
Wymagane
Please leave this field blank.
Wymagane
Musisz wprowadzić hasło.
Wymagane
Chcę otrzymywać newsletter serwisu www.babyboom.pl, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach i produktach pochodzących od serwisu www.babyboom.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.
Wymagane
Chcę otrzymywać informacje o testach, konkursach, zniżkach i specjalnych ofertach od wybranych przez babyboom.pl firm i wyrażam zgodę na przesyłanie mi na mój adres e-mail informacji handlowych również w imieniu podmiotów trzecich współpracujących z administratorem serwisu babyboom.pl.
Wymagane
Do góry