reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Kasiad dzieki za zaproszenie :-D Rzeczywiscie jestem juz jakis czas na BB (pisze na watku mam z Holandii). Oczywiscie widzialam wasz topik, ale pojawilam sie tu dopiero w lutym, tuz przed urodzeniem mojego malucha i sobie pomyslalam, ze wy wszystkie juz dobrze sie znacie, przeszlyscie razem cala ciaze, wiec ja bylabym tak troche na przyczepke, wiec zrezygnowalam, ale czasem was sobie podczytuje :tak::-)

Ja tez jestem z Dziewczynami od lutego:-D:-) Wczesniej czytalam czytalam az wkoncu sie odwazylam i ....jestem:rofl2::-D
I nidgy nie czulam sie z nimi zle:-p;-)
Zapraszamy wiec!!!!!:tak::tak::tak:
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa :-). Jak juz pisałam, oboje z mężem bardzo się cieszymy z nowego dzidziusia. Żartujemy, że chcemy zdążyć przed 40-stką (jestem z 1969r.:tak:). Nadrabiamy trochę stracony czas - dopiero od niedawna jesteśmy małżeństwem. Jestem nauczycielką, więc wszystko dobrze się ułożyło - po macierzyńskim były wakacje, a w wakacje nowa ciąża. Nie wróciłam więc do pracy. Jestem na zwolnieniu lekarskim - chociaż czuję się super (tak samo było w pierwszej ciąży). Ale na pełnym etacie pracuję przy Roberciku:happy:. Na razie nie jest źle. Ale jak brzuch mi urośnie, to nawet przytulić go będzie trudno:blink:.
 
Cześc Marzuś. Witaj. Ja tez jestem z 1969. Widac, ze płynie w nas jeszcze krew z czasów rock end rolla :-D:-D:-D. Ja niestety teraz tylko jedno, ale to pierwsze już jest duże, a nawet większe ode mnie.:-D:-D:-D
 
reklama
Marzuś, wielkie gratulacje!!!SUper!!!Aczkolwiek, ja wolę jeszcze poczekać. Ale jakby się zdarzyło to byłabym szczęśliwa!!!:-):tak:
 
Do góry