reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

shoomna teraz panuje ospa wietrzna. Zaczyna się 2-3 dniami wysokiej goraczki przy braku innych objawów. Może to po prostu coś takiego??
najwazniejsze, że siuśki ok.:tak:
 
reklama
40 stopni....
Powoli spada.... teraz 38.8

Ospę już miała.

Moja sąsiadka która pracuje w szpitalu, obejrzała ją z każdej strony i mówi że wszystko ok.
Pewnie jakaś wirusówka....

Jolo śpi...
 
Szumna, a uszy jej lekarz oglądał? Podobno wysoka gorączka to dobry objaw, organizm się broni i szybciej zdrowieje. Mój pediatra wogóle nie zaleca zbijania gorączki, chociaż powyżej 40st. nerwy mi puszczają i zbijam, hehe. To na pewno jakiś wirus i szybko sobie pójdzie. Napisz co i jak. Ucałuj Julitkę w ciepłe, mądre czółko:happy2: Nie martw się mateczko. Buziak!
 
Hurra!!!
37.2
Ale pewnie i tak jeszcze będzie miała gorączkę...

Julitka teraz nadrabia zaległości...
Je, pije i śpiewa ta Dorotka ta malusia....


Ale się cieszę...


Poza gorączką nie ma innych objawów. Nic ją nie boli, na nic nie narzeka...
 
Szumna, jak tam mała? Mam nadzieję, że dzisiaj też już bez gorączki i cała w skowronkach:happy2:
Zużaku, głowę można obciąć, kiedyś tak robili...:-D
 
reklama
A to moja córeczka.
 

Załączniki

  • IMG_1934.jpg
    IMG_1934.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 22
Do góry