reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie inplantacyjne

Dołączył(a)
10 Sierpień 2022
Postów
1
Od dłuższego czasu staramy się z mężem o kolejnego dzidziusia. Było też raz samoistne poronienie. Cykle mam regularnie co 28 dni. Dziś 24 dc i pojawiło się krwawienie na razie delikatne. Czy może być to krwawienie implantacyjne. Test dziś wyszedł negatywny.
 
reklama
Ja jestem obecnie w 7tc, właśnie dokładnie 24-25dc miałam plamienie implantacyjne, przy cyklach 29 dniowych (2 raz w życiu mi się trafiło więc już byłam prawie pewna że coś jest na rzeczy). Sprawdzaj, czy się rozkręca (u mnie to było plamienie na papierze i to nie za każdym razem (tak 2-3 razy na dobę, kilka kropel w kolorze kawa z mlekiem). Potem zamiast rozkręcić się w okres zanikło. W 25dc zrobiłam bardzo czuły test (sprawdzony na mnie, że ostatnio wyłapał ciążę gdy beta była na poziomie 17). Wyszła delikatna kreska, za 2 godziny beta 17.8 także znów ta 17. :D Trzymam kciuki aby to było to, jak masz możliwość możesz iść na betę, powinna już wykryć. :)
 
Do góry