reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie po stosunku

Mam taki problem jestem po ciazy 8 miesiecy ponad dwa miesiace karmilam piersia miesiaczke mam regularna ale teraz pojawil mi sie pokarm w jednej piersi czy to mozliwe ze pokarm sie nawrocil? prosze odpowiedzcie mi
 
reklama
Witam moj maz nalega na pieszczoty bez sexu ja panicznie sie boje ze jednak jak bedzie bardzo podniecony to sie zgodze na sex jestem w czwartym tygodniu ciazy poronilam juz 5 razy a ciaza z moim synkiem byla bardzo ciezka duzo krwawilam a wkoncu sie urodzil w 30 tygodliu. Nawet z mezem wczoraj sie poklucilam ze on nalega co robic jak mu to wytlumaczyc ze boje sie krwawienia po stosunku bo w poprzedniej ciazy tez krwawilam po stosunku.
 
Ja też mam dziwne objawy po stosunku nie jest to krwawienie ale plamienie ciemno brązowe i po 3-4 dniach przechodzi, byłam za pierwszym razem u lekarza zrobił usg i wszystko było ok,( nic nie widział bo stwierdził, że nie powinnam sie umyć jak idę na badanie do niego normalnie prawie spadłam z tego fotela jak mi tak powiedział, dla mnie szok) dał mi jednak w razie czego tabletki duphaston. Inny lekarz dał mi przy kolejnej wizycie luteine.
I w sumie to nie wiem czy mogę się kochać z mężem czy też lepiej sie powstrzymać,sa tez inne sposoby i trzeba je zacząć wdrażać w życie bo w końcu te nasze chłopy pójdą w siną dal......
 
Witam. Jestem w 28 tyg ciąży.
Wczoraj wieczorem uprawialismy z moim partnerem bardzo delikatny seks.
Teraz sie przebudzilam, poszłam do ubikacji i zauważyłam na papierze bardzo delikatna krew. Było jej strasznie niewiele i miała jasny kolor.
Chyba nie powinnam sie obawiać?
Z góry dziękuje
 
Ja też na początku ciąży po stosunku krwawiłam. Niby nie mocno, ale tak strasznie się wystraszyłam, że do końca ciąży miałam uraz do seksu. Do końca ciąży kochaliśmy się jeszcze zaledwie pare razy, ale za każdym razem byłam strasznie spięta i nie dawalo mi to przyjemności. Na szczęście to nie było nic groźnego, tylko obtarcie.
 
Całe szczęście że nic się nie stało poważnego. Mi nic takiego się nigdy w ciąży się nie zdarzyło.
 
reklama
Do góry