reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzewy do ogrodu co warto jest posadzić

Pbrzoi

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2022
Postów
127
Jak w temacie. W tym roku chciałąbym zaszaleć i chciałabym posadzić nowe kwiaty i krzewy do ogrodu. Czy możęcie polecić?? Najlepiej łądnie pachnące :)
 
reklama
Ja polecam klon palmowy, bardzo szybko rośnie. W zeszłym roku zaczęłam inwestować w różne trawy ozdobne, pięknie wyglądają, falują jesienią.
 
Jak w temacie. W tym roku chciałąbym zaszaleć i chciałabym posadzić nowe kwiaty i krzewy do ogrodu. Czy możęcie polecić?? Najlepiej łądnie pachnące :)
Z moich krzewów kwitnących i właśnie pachnących .
Jaśminowiec - kwitnie na przełomie maja / czerwca.
Budleja Dawida - kwitnie od czerwca do października, różne kolory , mało pachnie, ale tu walorem są kwiatostany i to że mocno wabi motyle.
Lawenda - od czerwca do października. Nawet zimą pachną jej liście gdy się je potrze.
Wiciokrzew - od czerwca do września ( uwielbiam ) .
Amorfa krzewiasta - czerwiec, niektórzy podobno nie lubią jej zapachu, czego osobiście nie rozumiem , wabi pszczoły, miododajna.
W tym roku chcę się jeszcze zaopatrzyć w Jaśmin Stefana, podobno bardzo pięknie pachnie od czerwca do sierpnia.
 
Do góry