reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Dziewczyny czy wasze dzieci tez sa takie nie jadki? muj to ostatnio nic nie chce jesc. Dobrze ze chociaz owoce i kasze manna na mleku mu gotuje to zje a tak to normalnie nic, wszystko jest beee. Juz wogule niewiem co mu gotowac. No zupe od czasu do czasu zje ale pozatym to miesa wogule no i warzyw tez nie. :no:
 
Dusia, dzieci często tak mają, gdy akurat zdobywają nowe umiejętności. Mila teraz nie chce jeść ze swojej miseczki, za to z mojego talerza bardzo jej smakuje ;-)
 
Dusia - Tymon zje kaszkę tylko pod warunkiem, że na każdej łyżeczce położę mu kawałeczek kiwi.. :eek::eek::eek:

Czytaj: łatwiej bedzie dopiero jak chłopaczyska będą miały po 18 lat - wtedy bedą pochłaniać 2x tyle co ich ojcowie :-D:-D:-D
do ok. 12 roku życia w ogóle nie wróże poprawy :-p
 
Wiecie co dziewczyny - mnie zawsze jak kusi żeby nazywać chłopców niejadkami, to przypomniam sobie zasadę,że rączka dziecka złożona w piąstkę obrazuje objętość jego żołądka i porównuję ją do tego, co "muszą" zjeść i mi przechodzi. Wiadomo, że są sytuacje, że dzieci jedzą mniej, ale my dorośli tez tak mamy! Jak Emi miał prawdziwy kryzys jedzeniowy, to okazało się, że ładnie je jak mu pozwolę samemu - teraz umie już nawet zupę sam jeść:tak::-) No i jeszcze u mnie jest tak, że jeśli nie je głównych posiłków, to w odstawkę idą soki i owoce, bo one wbrew pozorom naprawdę zapychają:angry: Jak nie zjedzą obiadu, to dostają do picia wodę i o klolejny posiłek sami się upominają:crazy: Ja to wyrodna jestem:zawstydzona/y:
 
Wiec muwicie ze nie powinnam sie martwic o to ze niechce jesc miesa i warzyw? To juz sie troche uspokoilam. Ale jeszcze niedlugo idziemy do lekarza na 15 miesiecy wiec wspomne o tym.

Kra- wlasnie tez kiedys slyszalalm o tej piastce.
 
daję ale tylko Play (choc wiem ze to nie jest napój dal takiego małego dziecka) i w małych ilościach wzglednie Jupiki.Oliwia wczesniej pijała zwykłe Kubusie litrami az mi sie razu pewnego zatruła nim i wymiotowała całą noc na pomarańczowo..:baffled:jakos się zraziłam a i ona juz od tego czasu niekoniecznie... woli te bardzij wodniste bo lepiej orzeźwiaja:tak:
 
reklama
Niekat, może coś się zmieniło, ale ja Jupików nie kupuję, bo dla mnie za dużo tam chemii. W ogóle dzieciaki piją soczki okazyjnie. Wodą ich poję na co dzień.
 
Do góry