reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

witam
jeśli możesz to poproszę o tę cudowna książkę ,bo mam bardzo duży problem z usypianiem naszej 9 m-cznej Pociechy,jesteśmy już wykonczeni,dziękuję : majko8@wp.pl
 
reklama
bardzo prosze o ta ksiazeczke. nasza pociecha spi z nami a my w ogole nie mozemy spac. blagam... julka828@wp.pl z gory dziekuje. jak tylko bede vmogla w czyms pomoc sluze pomoca:)
 
Witam,
ja również proszę o przesłanie mi tej książki. Usypianie mojego synka to codzienna męka...Może w tej książce znajdę dobry sposób na poskromienie nocnego marka :) Z góry dziękuję!!!
Pozdrawiam
 
Witam wszystkich! Jestem nowa na forum, a trafilam tu w poszukiwaniu ksiazki "Usnij wreszcie" - moja przyjaciolka z dobrym skutkiem, choc nie bez trudu wyprobowala opisana tam metode na swojej coreczce. A nasza Pola bardzo czesto sie budzi i jestem permanentnie baaardzo zmeczona (no wlasnie, teraz powinnam spac, nie siedziec na forum...). Czy jest jeszcze mozliwosc otrzymania tej ksiazki w wersji elektronicznej - podaje adres: karolina_guerin@yahoo.fr. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.
 
witam serdecznie
jestem mama trzyletniej martynki ... moze znajde w tej ksiazce jakies wskazowki jak zagonic tego malego stwora do spania - teraz ma wiele rzeczy do zrobienia wlasnie przed snem i czesto to walka - a poza tym chcialabym ja zaczac uczyc samodzielnego zasypiania - zwlaszcza ze druga dzidzia w drodze

wiec ja rowniez poprosze o przeslanie ksiazki isunia@btinternet.com
z gory bardzo bardzo bardzo dziekuje :tak::tak::tak:
 
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum. Trafilem tutaj w poszukiwaniu ksiazki "Usnij wreszcie". Mamy synka, który nie bardzo ma ochotę spać w nocy i mocno daje nam w kość. Czy jest mozliwosc otrzymania tej ksiazki w wersji elektronicznej - Mój adres: warmarian@wp.pl Z gory dziekuje za pomoc i gorąco pozdrawiam.
 
reklama
Dzięki pomocy mam niemowlaków udało nam się stworzyć poradnik dotyczący pielęgnacji maluszków. Teraz prośba do Was dziewczyny. Proszę napiszcie, na jakie pytania poszukujecie odpowiedzi (z zakresu wychowania, rozwoju, zdrowia itp.). To pozwoli nam opracować tematy, które byłyby potrzebne i wartościowe. Dziekuję bardzo za pomoc:-)
 
Do góry