reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

reklama
Witam, warto byłoby dowiedzieć się więcej o sposobach radzenia sobie z wybuchami złości i agresji u dziecie. Bardzo ważny temat, nie można go pominąć.
 
a ja polecam poradnik ''Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby do nas mówiły'' super książka, wychowałam na niej córke, teraz powróciłam bo synek konczy 3 latka i zaczyna nas wyprubowywać ;-)musze co nieco se przypomnieć :tak:
Jest rowniez wydanie książki tej autorki o nastolatkach. POLECAM!!!!
 
Jeśli chodzi o elektroniczną wersję tej książki to bardzo proszę piszcie do mnie na gg. Nie zaglądałam na forum i na ten wątek od bardzo, bardzo dawna z wielu ważnych powodów :-(
Na gg jestem codziennie. Jesli Ktoś jej jeszcze potrzebuje to dajcie mi znać. Na pewno wyślę. :-)
Kilkanaście osób już się do mnie odezwało więc nie chcę się pomylić i powysyłać ponownie.
Piszcie na imeila lub gg.

Pozdrawiam
 
Witam, ściągłam tego linka ale ma on tylko 71 stron, a ksiązka ma ich 126. Czy to całośc czy brakujące strony są nieistotne?
 
reklama
mały dzielny toster, wyslałam na pierwszy adres. Gdyby nie doszło pisz na gg.

rybcia, to ja muszę mieć jakąś inna książkę, bo ma 39 stron ;-)

Coś nikt nie pisze na gg. W takim razie postaram się zaglądać tutaj częściej i wysyłać :-)
 
Do góry