reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki, książki dla matek!

Ze starszym dalej Madikę męczymy. Młody nie podejmuje się czytać jej sam i bez mojego komentarza (co chwilę o coś pyta) ale zainteresowała go i nie chce wziąć czegoś co sam by dał radę czytać dopóki nie skończy tej.
A mlodszemu kupiłam ostatnio w empiku Kot w butach i inne baśnie Charles Perrault wydawnictwo buchmann. Książka pięknie wydana ładne nie disneyowskie ilustracje ale powiem wam że po lekturze sinobrodego zwątpiłam że to jest książka dla dzieci.
Starszak powiedział że nawet on się przeraził jak czytałam.
 
reklama
W moje ręce wpadła ostatnio książka Betty Londergan "Seksowna mamuśka, czyli jak przejść przez macierzyństwo na wysokich obcasach". Nie jestem "mamą na obcasach", jednak z przyjemnością poczytam, bo pobieżne kartkowanie już zacheciło mnie do dalszej lektury głównie dlatego, że autorka aplikuje rady pełne poczucia humoru i dystansu :)

Zaś mamom, które chcą znaleźć chwilę na poczytanie polecam, aby od początku dawały przykład samą sobą :) Wtedy na pewno nasze dziecko da nam możliwość poczytania, kiedy samo będzie zajęte swoją lekturą ;)
 
hej dziewczyny

od wtorku czekają mnie przynajmniej 3 dni w szpitalu, więc mam zamiar porządnie się zabezpieczyć ;-) może polecicie tak około 3 tytułów? tylko żadnych kryminałów proszę ... a może ktoś wie czy nie wyszło coś nowego Jodi Picoult? ;-) w sumie to jedną pozycję zabiorę ze sobą na pewno, trzecią część serii książek dla dzieciaków "Dzieci Lampy", właśnie przeczytałam pierwszą i drugą i bardzo mi się spodobały :-)
 
hej dziewczyny

od wtorku czekają mnie przynajmniej 3 dni w szpitalu, więc mam zamiar porządnie się zabezpieczyć ;-) może polecicie tak około 3 tytułów? tylko żadnych kryminałów proszę ... a może ktoś wie czy nie wyszło coś nowego Jodi Picoult? ;-) w sumie to jedną pozycję zabiorę ze sobą na pewno, trzecią część serii książek dla dzieciaków "Dzieci Lampy", właśnie przeczytałam pierwszą i drugą i bardzo mi się spodobały :-)
Kochana mogę Ci podrzucić książki pisane przez życie;)M.in Skrzywdzone dziecko, oszpecona, kwiat pustyni itp.
 
książek tego typu już kiedyś się naczytałam, a mówiąc szczerze to pobyt w szpitalu nie skłania mnie do sięgania po tego typu lektury ;-) za dużo stresu ;-) może coś lżejszego?
 
hehe gazetek nie czytuję ;-)

ale znalazłam w bibliotece dwie kolejne pozycje mojej ulubionej autorki Jodi Picoult i oczywiście zabrałam ze sobą do szpitala ... Jestem akurat po lekturze "Pół życia" i powiem tylko jedno ... GORĄCO polecam ;-) a że w szpitalu byłam tylko kilka godzin zdążyłam przeczytać tylko jedną książkę, druga już czeka ;-)
 
A Kruchą jak lód czytałaś? Widziałam ją dziś w Rossmannie po 10zł!
Moja ulubiona dotychczas ksiażka Jodi to Zawsze tam gdzie ty i Deszczowa noc. Kilka razy czytane!

A teraz siedzę w kryminałach i na tapecie mam trzeci tom Yrsy Sigurdardottir.

Sagę Północnej drogi czytałyście Cherezińskiej? KONIECZNIE! I już kolejną książkę wypuściła, ale nie z tej sagi, która w czterech tomach się zamknęła.
 
Ja teraz czytam o kobietach Mickiewicza, kochliwy ten nasz wieszcz był, jakoś mi to umknęło jak w liceum romantyzm omawialiśmy.
 
reklama
A Kruchą jak lód czytałaś? Widziałam ją dziś w Rossmannie po 10zł!
Moja ulubiona dotychczas ksiażka Jodi to Zawsze tam gdzie ty i Deszczowa noc. Kilka razy czytane!

A teraz siedzę w kryminałach i na tapecie mam trzeci tom Yrsy Sigurdardottir.

Sagę Północnej drogi czytałyście Cherezińskiej? KONIECZNIE! I już kolejną książkę wypuściła, ale nie z tej sagi, która w czterech tomach się zamknęła.

Oj czytałam już jakiś czas temu ;-) do moich ulubionych wciąż należy "Jesień cudów", może dlatego że to moja pierwsza książka Jodi jaką przeczytałam ;-)

Aktualnie dorwałam dwie nowe pozycje z biblioteki Murakamiego ;-)
 
Do góry