reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest kto - przedstawmy się :)

To ja tez ;) mam na imię Dominika, mam 20 lat od miesiaca jestem mężatką a dzien przed slubem dowiedzialam sie ze jestem w ciąży na którą nie dawano nam szans gdyż choruje na nowotwór złośliwy. Ale termin jest na 5.12 ! Jestem przeszczesliwa :) juz kocham moją małą krewetkę ♡

Miisia trzymam kciuki, bo przed Tobą trudny czas.
 
reklama
Lepiej późno niż wcale ;-) jestem Ania mieszkam w Legnicy, jestem mamą Damiana, staraliśmy się o niego 2 lata, o drugą ciążę również 2 i nasza ciąża jest wymodlona, wymarzona i co tylko :-) Pewnego dnia od niechcenia kupiłam test ciążowy (od niechcenia bo zrobiłam ich tysiące przez te 2 lata) aż tu nagle niespodzianka. Codziennie wyobrażałam sobie jak stwarzam nowy suwaczek i witam się na nowym forum :-)
 
Brawo za wytrwałość ! Kurcze nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze ktos sie starala tyle czasu a inni nawet się starac nie musza.. wazne ze ciąża jest i jesteś szczęśliwa ! :)
 
Lepiej późno niż wcale ;-) jestem Ania mieszkam w Legnicy, jestem mamą Damiana, staraliśmy się o niego 2 lata, o drugą ciążę również 2 i nasza ciąża jest wymodlona, wymarzona i co tylko :-) Pewnego dnia od niechcenia kupiłam test ciążowy (od niechcenia bo zrobiłam ich tysiące przez te 2 lata) aż tu nagle niespodzianka. Codziennie wyobrażałam sobie jak stwarzam nowy suwaczek i witam się na nowym forum :-)

Witamy Cię i cieszymy się razem z Tobą, trzymając kciuki :-)

Brawo za wytrwałość ! Kurcze nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze ktos sie starala tyle czasu a inni nawet się starac nie musza.. wazne ze ciąża jest i jesteś szczęśliwa ! :)

Ja z zachodzeniem w ciąże nie mam problemu. Jestem płodna jak królik ;-):-D Ale mam duże problemy z utrzymaniem ciąży :-( Myślę, że bardzo ważne jest nasze nastawienie. Ja za każdym razem myślałam będzie to będzie i max 3 miesiące i gotowe :tak: Sadzę, że tam u góry jest wszystko zapisane:blink:
 
Witam się i ja. Mam na imię Iwona, mieszkam w Krakowie. Mam już jedną córę, Julkę z kwietnia 2012. Teraz się jakoś specjalnie nie staraliśmy, ot tak wyszło ;) Termin, załóżmy że 28 grudnia, ale się jakoś nie przywiązuje do niego, bo nie do końca jest wiarygodny, ze względu na brak jednego okresu.
 
Hej ;)
Ja tu nowa, na imię mam Monika, mam 24 lata. Jestem z okolic Warmii ;) o dzidziusia staraliśmy się ponad rok i się udało :-):-) obecnie zaczął się 10 tydzień, termin z USG 20.12 a z miesiączki 06.12 - ale chyba te z ISG bardziej wiarygodny bo mi się musiała owulka nieźle przesunąć według lekarza :blink:

Pozdrawiam przyszłe mamusie i całuję w brzuszki :blink:;-*
 
Ostatnia edycja:
Lepiej późno niż wcale ;-) jestem Ania mieszkam w Legnicy, jestem mamą Damiana, staraliśmy się o niego 2 lata, o drugą ciążę również 2 i nasza ciąża jest wymodlona, wymarzona i co tylko :-) Pewnego dnia od niechcenia kupiłam test ciążowy (od niechcenia bo zrobiłam ich tysiące przez te 2 lata) aż tu nagle niespodzianka. Codziennie wyobrażałam sobie jak stwarzam nowy suwaczek i witam się na nowym forum :-)

Agrafka Kochana, ja też prawie 2 lata starałam się z Mężem o tego małego ludzika, który we mnie mieszka. Rozumiem Ciebie doskonale.
 
Witajcie!
Za dwa tygodnie moje pierwsze dzieciątko skończy 8 miesięcy :) Staraliśmy się o Niego 3 lata. Tym razem poszło szybciej ;) Niektórzy mówią już o nas "patologia" ale taka była nasza decyzja. Chcieliśmy mieć drugie dziecko i nie chcieliśmy czekać zbyt długo, bo starszy Synek jest chory i boimy się, że wraz z rozwojem choroby byłoby coraz trudniej się zdecydować.
 
Witamy wszystkie nowe mamusie życząc cudownych 9 miesięcy (no trochę mniej :-D). Czujcie się jak u siebie :tak:
 
reklama
Witajcie,
Mam 33 lata, mieszkam w Warszawie i jestem w 10 tygodniu pierwszej planowanej i wyczekanej ciąży. Termin wyliczony przez lekarza to 26 grudnia :-D
 
Do góry