reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
danii - ja podchodzę do IVF w sierpniu - jakoś w tym tygodniu, w sobotę miałam zastrzyk -Ovitrelle i jutro idę na wizytę

bzzzz- :(((((

lulin, lolitka - gratulacje
 
Lolitko dowiedziałam się od Agnieszki że udało Wam się!!!! bardzo się cieszę kochana!!!!! bardzo!!! :) ta takie wzruszające
GRATULUJĘ MOCNO CI ;*** :tak: brawo! 3mam kciuki za bete.
 
modlcie sie kobity za nas.... bo sprawy wygladaja ciemno.... modlitwa potrzebna

jeszcze niestety sie cieszyc nie mozna
 
Cześć dziewczynki!
Podczytuje was juz od jakiegoś czasu!
Problem - słabe nasienie
Jesrem po:6 IUI - :(, laparaskopii - wszystko ok, w czerwcu miałam ICSI - :( In vimed - wa-wa)
Teraz jestem w 5 dc i przygotowywuje sie do transferu mrozaków i troche jestem zaniepokojona gdyż od 3 dc jestem tylko na estrofemie, w piątek bedzie podglądanko a w poniedziałek transfer (to dopiero bedzie ok 12 dc). Czy któraś z was była tak przygotowywana do transferu (bo z tego co czytałam to zazwyczaj jest to po owulacji ok 17-21 dc). Czy wiecie może czy estrofem hamuje owulacje?
 
Witam !
Od dłuższego czasu zaglądam na Wasze forum ale jakoś niegdy nie miałam odwagi żeby napisać:)
O dzidzie z mężem staramy sie już od 4 lat (słabe nasienie) w 2007 roku nieudana próba ICSI :(
W tym miesiącu kolejna próba ... cieszę się i stresuję ...

Danii czy dobrze zrozumiałam że leczysz sie w gdyńskim invimedzie? ja też tam się lecze u dr. Kwiecińskiego. Od 6 sierpnia zaczynam długi protokół, 29 sierpnia punkcja , 31 sierpnia transfer.
 
reklama
Do góry