reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Iszka i jak tam transfer? Ile maluchów zabraliście do domu?
lolitka ładna beta! trzymam kciuki za twój dzisiejszy wynik:-)
danii u nas jest tak samo z płaceniem z góry za leki 4000 zł. Tylko uprzedzają o tym ;-)i jest nawet taki zapis w umowie, którą się podpisuje na początku.

A moja dzisiejsza beta to 773! Cieszę się niesamowicie :-D! W przyszły czwartek idziemy na USG! Hurrra :-D!
 
reklama
lulin - trzymam kciuki!!

mnie dzis poinformowali z kliniki, ze sposrod naszych komoreczek (14 zaplodnionych sztuk), po 2 dniach od punkcji, 3 juz sie na tyle podzielily, ze sa gotowe na zimowisko:)) Czyli 3 mamy napewno. Reszta tez sie dobrze dzieli:)
Szkoda tylko, ze ze mna nie jest jeszcze dobrze - brzuchol mam jak balon i twardy jak kamien. A do tego jajniki caly czas bola:-( Chyba mi nie wyliczyli dobrze dawek hormonow i mam to nieszczesne OHSS:-(
 
Witam Was dziewczyny pozwólcie, że się wtrącę z pytaniem.
Mianowicie ja mam podchodzić lada moment do Inseminacji ze względu na kiepskie wyniki męża- taka IUI to ok. 15% szans na pozytywny wynik- także się nie nastawiam na nie wiadomo co. Już ostatnio zaczęło mnie interesować inv i moje pytanie: jaki jest koszt jednego pełnego zabiegu?Ze wszystkimi badaniami, lekami itd?
Pytam się, żeby wiedzieć na jaki koszt finansowy mamy się nastawić.
Dziękuję z góry za odpowiedź i życzę Wasm wszystkim powodzenia w dążeniu do celu.."bo nie ma nic piękniejszego jak usłyczeć bicie małego serduszka"...
 
sylha, mnie wyszło 7300 razem z mrozeniem zarodków (tylko punkcja transfer i mrozenie), tylko ze ja całą stymulacja + badania moje + badania męża miałam robione na NFZ. Sądze że trzebaby doliczyć ok 4000, więc ponad 10 tys trzeba mieć przygotowane.
 
suzi- dzięki za odpowiedź. Jak to mi wczoraj pewna kobieta powiedziała: niepłodność to choroba jak każda inna i każdy ma prawo do leczenia, tylko nikt Cię niepoinformuję,że można na NFZ. Jej córce lekarz nie chciał napisać skierowania z NZF na badania genetyczne (3tys), uparła się przedtawiła paragrafy i urażony wypisał- szkoda, że nikt sam tego nie powie, przecież każdy ma prawo do bycia rodzicem.
Ja jeżdżę do Opola do prywatnej kliniki, bo mam blisko, niestety nic innego na NFZ w Opolu nie ma a to i tak się mi opłaca, bo jak bym miała na kierunek Katowice lub Wrocław to paliwo mnie więcej wyjdzie niż leczenie na miesjcu.
 
Iszka i jak tam transfer? Ile maluchów zabraliście do domu?
lolitka ładna beta! trzymam kciuki za twój dzisiejszy wynik:-)
danii u nas jest tak samo z płaceniem z góry za leki 4000 zł. Tylko uprzedzają o tym ;-)i jest nawet taki zapis w umowie, którą się podpisuje na początku.

A moja dzisiejsza beta to 773! Cieszę się niesamowicie :-D! W przyszły czwartek idziemy na USG! Hurrra :-D!

jeden zarodek jest już ze mną, z 3 mroziaków tylko jeden się nadawał, dobrze, że chociaż jeden i mam nadzieję, że będzie na tyle silny, że za 2 tygodnie będę się miała czym pochwalić :)
 
reklama
Do góry