reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitko kochana, ja wiem, że Ty się denerwujesz, bo po tylu latach się udało i wiadomo, że się boisz, że coś pójdzie nie tak. Ale nie daj się zwariować, przyrost jest ładny, beta rośnie, więc ciesz się ciążą, Twoje samopoczucie oddziaływuje na dzidzie. Ja betę robiłam tylko raz. Uwierz, że jest i będzie dobrze :) Kiedy pójdziesz na usg ? ;) p.s. Fivette też w ciąży, beta w 5dpt 33 :D
 
reklama
beta jest 307.... przyrosla niby prawidlowo ale sie denerwuje bo troche malawo tylko 80%
Chciałam ci na priv napisać ale nie mogę bo coś masz zablokowane....:dry:
Ale przypomne Ci tylko co mi napisałaś kiedy ja pisałam do ciebie pełna obaw bo moja beta przyrosła tylko 77%... Napisałaś mi: Jesteś pięknie w ciąży:tak:

Więc ja teraz napiszę Ci to samo: Jesteś pięknie w ciąży kochana !:tak::-) Gratuluje :*
 
ach.... moze i mata racje ale i tak mam mega stresa i sie nie moge cieszyc

ps. fivette tez? kwiatek - co sie dzieje.... musze jej pogratulowac


aha - i nie chcialam was przetrzymywac. dopiero z samolotu wlazlam do domu. w wawie sieknelim bete w drodze do danii
 
Lolitka - nareszcie jakieś wieści od ciebie. Nic się nie martw glowa do gory!!! Najwazniejsze ze betka rosnie!!!! A 80% to bardzo dobry wynik. Ciesz się!!! tylko nie skacz do góry :) My tu nadal trzymamy kciuki za ciebie,
 
ach.... moze i mata racje ale i tak mam mega stresa i sie nie moge cieszyc

ps. fivette tez? kwiatek - co sie dzieje.... musze jej pogratulowac


aha - i nie chcialam was przetrzymywac. dopiero z samolotu wlazlam do domu. w wawie sieknelim bete w drodze do danii

Musisz się cieszyć, to Twoja 1 i być może ostatnia ciąża, więc ciesz się każdym dniem, bo to mija jak chwila. Zanim się obejrzysz będziesz tuliła dzieciaczka/czki :D
Tak Fivettka dziś sobie zrobiła weryfikacje, sama jest w ciężkim szoku, jutro chce powtórzyć :) No cuda same ostatnio :D
 
Lolitko Kochana az mi ulzylo jak przeczytalam wynik... Boze mialam takiego stresa jakbym czekala na wlasna bete. Masz spokojnie teraz czekac na rosnacy brzuszek i nie stresowac sie.
Przyrost jest i to najwazniejsze. Kiedy masz wizyte u ginka?
 
Esch
dopiero dzisiaj dostalam bete. jutro dzwonie do lekarza... zobaczymy kiedy tutaj mozna....dam znac na pewno a poki co bede kombinowac jak zbadac 3 razy bete zeby sie uspokoic

dzieki wam wszystkim za kciuki, modlitwy i dobre slowo. bardzo mi jest milo ze troszke jestescie tutaj za mna
 
Esch
dopiero dzisiaj dostalam bete. jutro dzwonie do lekarza... zobaczymy kiedy tutaj mozna....dam znac na pewno a poki co bede kombinowac jak zbadac 3 razy bete zeby sie uspokoic

dzieki wam wszystkim za kciuki, modlitwy i dobre slowo. bardzo mi jest milo ze troszke jestescie tutaj za mna

Lolitka,
beta pięknie rośnie! bardzo się cieszę, spróbuj wyluzować, nam tez zawsze po łapach dawałaś za te schizy. No, głowa do góry, teraz już nie może być inaczej niż z górki.
Uściski
 
reklama
Lolitko pisałaś te newsy do Janka ? Chyba okulary mu spadną jak się dowie, że Cię zaciążył ;) Wiem, że przejmował się, że poprzednim razem się nie udało.
 
Do góry