reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kwiatek - jankowi pisalam wczesniej troche bo pytalam czy estrofem mam odstawic...ale mowilam ze na razie jeszcze nic nie wiadomo i ze napisze pozniej jak bede serce widziec
 
kwiatek - czy Ty to widzialas?

kuzwa, i fivette beta spadla z 33 na 13... mam nadzieje ze to jakis blad w labie....

esch - wizyte u lekarza mam 17 sierpnia...
ale nie wiem czy wogole bede mogla serce zobaczyc bo nie wydaje mi sie zeby tam mieli usg !!! nie wiem wogole co za wizyta... lekarka (nie dala mi skierwoania do ginka - to lekarz ogolny tylko) powiedziala ze mam przyjsc i papierkowa robote zrobic zeby dziecko zarejestrowac, obejrzy mnie (ciekawe co jak tam tylko fotel jest - w gardlo mi zajrzy :-() i krew pobiora coby zobaczyc jak tam moja tarczyca...

jak mi nie pokaza serduczka to sie umowie prywatnie, bo bez tego zyc spokojnie nie bede mogla. a poki co ide jutro na bete coby sie uspokoic - wiem, z deka szurnieta jestem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lolitka moje gratulacje..beta slicznie przyrasta :-)
mnie dopadaja pierwsze mdłosci bleeee rano budzi mnie burczenie w brzuchu jak cos zjem to mnie mdli i jest mi mega niedobrze..
 
Lolitko wcale nie jestes szurnieta... ja na poczatku tez latalam na bete bo mialam schiza ze cos moze byc nie tak. Wiec doskonale Cie rozumiem. Ale obiecaj ze jak ta betak wyjdzie pieknie to dasz sobie spokoj do 17.08! A 17 ja akurat wracam z urlopu wiec wieczorem bede sprawdzala jak tam wiesci od Ciebie!
 
Lolitka ładny przyrost! Gratuluję! Mnie natręctwo robienia bety co 2 dni opuściło i czekam cierpliwie :)rolleyes2:) na wizytę u lekarza.
Asiiek zaczyna się! W chwilach kryzysu pomyśl jak długo na te objawy czekałaś;-)

Przeszły mi już prawie zupełnie objawy hiperstymulacji, tylko brzuch jest nadal trochę powiększony.
A z nowości to dopadł mnie straszny ból w pachwinie promieniujący na całą wew. stronę uda + ból krzyża po tej samej stronie. No wściec się można, siedzę i zrzędzę jak jakaś hipochondryczka :dry:.
 
reklama
Do góry