reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martka trzymam kciuki zeby ładnie dzieliły się twoje kropki :) wracaj szybko do zdrowia.

Natula taki test daje nadzieję, dziewczyny na tym forum tez tak miały o ile dobrze pamiętam emenems po czasie wyszedł pozytywny.
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1454788000.812262.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 910
Emi piękna ta Wasza kruszynka <3 napatrzeć się nie mogę :p
Martka trzymaj się kochana. Co się odwlecze, to nie uciecze - pamiętaj!

Plamiące dziewczyny, kciuki za Was. Nie zamartwiajcie się. Jak dziewczyny pisały, nie zawsze plamienie to ZŁO. NOsy do góry!

Na stronie bociana jest raport MZ ze skutecznością klinik
http://www.nasz-bocian.pl/node/55452
Cholerna Invicta z Wro na szarym końcu :/ dlaczego mnie to nie dziwi...Monia dobrze, że stąd uciekłaś...czy ten ARTVIMED z drugiej pozycji, to Twoja klinika? :>
 
Dziewczyny, po tym jak mi nagadałyście , że już mogę testować nie mogłam przestać o tym myśleć i przypomniało mi się, że gdzieś powinnam mieć jakiś nie wykorzystany i zaczęłam szukać i w końcu znalazłam. Chciałam zrobić jutro rano, ale nie wytrzymałam już i zrobiłam! patrze patrze, a tu jak zawsze jedna czerwona krecha ... odłożyłam go i poszłam się wypłakać. Poszłam znów do łazienki siedze na kibelku i widzę, że leży sobie na umywalce mój nieszczęsny test! chcąc go wyrzucić spojrzałam, a tam jedna czerwona krecha i jedna różowa taka jaśniutka czy to się liczy ??????
Aż chciałoby się powiedzieć" a nie mówiłam" Tak jak Emi mój test też jest wygrzebany ze śmietnika
Az
 

Załączniki

  • WP_20160205_002.jpg
    WP_20160205_002.jpg
    204,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry