reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzionga wybacz pytanie, ale nie ogarnęłam jeszcze wszystkich postów ;) miałaś podany jeden czy dwa zarodki? I czy to był criotransfer, czy transfer swieżych zarodków?

Ewcia bardzo wspólczuję..na pocieszenie:nie tylko u Ciebie ciężka noc. Moja @ się rozkręciła i ostro dała popalić. Od 6 wyje z bólu...gdyby nie mój M (i cieplutki termofor) chyba bym padła :/
 
Madzionga wybacz pytanie, ale nie ogarnęłam jeszcze wszystkich postów ;) miałaś podany jeden czy dwa zarodki? I czy to był criotransfer, czy transfer swieżych zarodków?

Ewcia bardzo wspólczuję..na pocieszenie:nie tylko u Ciebie ciężka noc. Moja @ się rozkręciła i ostro dała popalić. Od 6 wyje z bólu...gdyby nie mój M (i cieplutki termofor) chyba bym padła :/
Miałam transfer dwóch mrozaczkow :)
 
reklama
madzionga Gratki :D
ja też dziś byłam, ale na wynik muszę czekać do wieczora :/
Dodzwoniłam się w końcu do mojego lekarza i nic się nie dowiedziałam i nadal nie wiem czy to @, jak mu powiedziałam, wczoraj były 2 kreski to powiedział - aha, to brać dalej progeston, i tyle. Zobaczymy co mi tam wieczorem wyjdzie, ale chyba nic ciekawego, nie wiem czy moja kropeczka to przetrwa bo noc była ciężka, tak mnie brzucho bolał.
 
Do góry