reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Minie2011 jak to zrobiliśmy.Kochana o naszą gwiazdkę walczyliśmy 4,5roku kilka inseminacji 2ivf mrozaczki i za 3razem IVF się udało i mamy naszą gwiazdkę:tak:a druga ciąża przyszła niespodziewanie i zupełnie naturalnie wiec jak widać cuda się zdarzają, trzeba walczyć i wierzyć
UDA SIĘ NAPEWNO:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczynki jak czytam posty niektórych z was JESTEM RAZEM Z WAMI SZCZĘŚLIWA I pełna nadzieji.... że i mi się uda...POZDRAWIAM
 
amalfi a wiesz do jakiego lekarza jedziesz na wizytę w provicie???:)Pytam z sentymentu bo ja właśnie ciążę mam dzięki Provicie..;)juz tam trzy koleżanki wysłałam....jedna jest już w ciąży:)
 
beta
a ja wroce do tego nieszzcesnego tsh bo mi sie cos przypomnialo. od momentu jak bedziesz brala gonadropiny to zapotrzebowanie na euthyrox jeszcze bardziej urosnie. nie pamietam szczegolow ale chyba spowodowane jest to podwyzszajacym estradiolem...

tak czy owak czesto lekarze endokrynolodzy o tym zapominaja i nie zwiekszaja dawki na czas stymulacji wiec albo pogadaj z lekarzem o tym ale se sama nieco podnies jak ja:)
 
beta
a ja wroce do tego nieszzcesnego tsh bo mi sie cos przypomnialo. od momentu jak bedziesz brala gonadropiny to zapotrzebowanie na euthyrox jeszcze bardziej urosnie. nie pamietam szczegolow ale chyba spowodowane jest to podwyzszajacym estradiolem...

tak czy owak czesto lekarze endokrynolodzy o tym zapominaja i nie zwiekszaja dawki na czas stymulacji wiec albo pogadaj z lekarzem o tym ale se sama nieco podnies jak ja:)

OK, dzięki, będę pamiętać żeby o tym wspomnieć.
Jak się czujesz? Inaczej? :)
 
ja sie czuje tak jak przed ciaza - wiec wogole nieciazowo. gdybym nie widzialam serduszka to bym nie wiedziala ze jestem w ciazy (mam nadzieje ze nadal jestem)
 
aga27hope a jaki problem mieliscie zanim zrobiliscie IVF? I jak to tlumacza ze udalo sie WAm naturalnie?

Amalif tak naprawdę to po mnóstwie badań bo IVF robiliśmy w 2 miejscach to udane było w INVICCIE w Warszawie powiedziano nam że jest wrogość śluzu tzn że mój śluz zabija plemniczki mężusia, teoretycznie na to wystarczą inseminacje ale one się nie udawały wiec usłyszeliśmy od lekarza że nie ma sensu wpychac kolejnych pieniędzy w inseminacje i decydować się na IVF i tak zrobiliśmy i za trzecim razem się udało.
Mnie lekarz jak urodziłam i poszłam na wizytę po 6tygodniach zapytał czy chcę jakieś tabletki antykoncepcyjne ja powiedziałam że nie bo po co tu tyle lat starań i nic wiec nie bedę się faszerować pigułkami, a on na to wie pani często się tak zdarza że kobieta po ivf bardzo szybko (nie ma wyjaśnienia medycznego) zachodzi w następną ciąże.I wykrakał:)))))) Mam też znajomą po IVF i ona też miała tak samo jak ja tylko że w tą drugą ciążę zaszła jak jej mała miała 3miesiące.
 
ja sie czuje tak jak przed ciaza - wiec wogole nieciazowo. gdybym nie widzialam serduszka to bym nie wiedziala ze jestem w ciazy (mam nadzieje ze nadal jestem)

Niesamowite jak różnie dziewczyny się czują. Jest jest serduszko, nawet nie pisz takich rzeczy!! Przezycie pewnie nieziemskie, zobaczyc i usłyszeć serduszko, co? Wyobrażam sobie mój potok łez...Ech...

Aga,
niesamowita ta twoja historia....
Pisałam tu juą, na na mojej ostatniej wizycie lekarka opowiedziała, że czeka na tel. od dziewczyny, którą dzień wcześniej w czasie ustalania programu stymulacji wysłała na betę. Mówi że takie jakieś endo grube miała, i m-czka się opózniała nieznacznie...No i beta ponad 300. Moja dr mówiła że nie może się doczekać telefonu od tej pacjentki- ale łzy się poleją :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
szarlotka80 do dr Grettki, a Ty u kogo bylas? Za pierwszym razem Ci sie udalo??
Aga27hope dzieki za odpowiedz i zazdroszcze, ja chce tez tak jak Ty. U nas slaba armia i pewnie zrosty mam, bo bylam operowana, ale tego juz sprawdzac nie bede , bo przy slabej armii, to mi sie nie chce nawet, nie ma sensu. A w jakim czasie od pierwszej wizyty robia IVF??? Od razu od nowego cyklu?? Czy jak tj?? Przepisze mi od razu leki?? Bo dodam ze nie mieszkam w Polsce, wiec wolalabym je kupic od razu
 
Do góry