reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dwie_poziomki ja będę czekać dłużej niż Ty!! zaczełam już łykać antyki, wybiore 3 opakowania !! wmiedzy czasie chcę zrobić histeroskopie ( czekam na tel z kliniki) i będę próbować...
chyba to ja będę czekąc najdłużej :)
wyczekuje wiosny ...!!

joweg dlaczego czekacie do lipca 2012??
 
reklama
JOWEG ja se tak czasem myślę, że oni nawet słabe zarodki dają a mówią że A bo chcą wydoić szmalu a te lepsze mrożą albo co z nimi robią takie moje przemyślenia wszak kto to sprawdzi?

szok jak was wykichali na szaro pierdoły saskie no zróbcie tam rabanu :szok:
 
ala_36- musimy byc malzenstwem tylko :) wiem ze nas oszukali idzeimy do adokata za to ze tak zrobili :)

sham- praca praca i praca :) teraz mi spadl kamien z serca :) najpier wyremontujemy domek i se i wtedy :) teraz jestem spokojna bo wiem ze pokryja to in vitro : jak dobrze pojdzie to wszytskie proby w 100% :)

dwie_poziomki.-wydaje mi sie ze oni daja co popadnie i tyle zeby tylko zarobic :/
 
joweg to jakas maskara jak mogli Was tak oszukać??? Żerują na czyims nieszczęsciu, brak słów:no::wściekła/y: Dobrze ze sie dowiedzieliscie teraz dzieki temu nastepne podejscie bedzie za free;-)
 
roxii- jeszcze sie okaze , za kriotransfer musimy sami placic i za zamrozenie bo nie pokrywaja :)ale w sumie to prawie nic w porownaniu do do calej prcedury :) to ze bedziemy miec w 50% wiecej niz 3 proby juz jest pewne :) ale bedziemy sie starac o odszkodowanie z kliniki boto ich wina jak mozna tak zerowac na ludziach i ich nieszczesciu nie rozumiem poprostu nie rozumiem gdyby nie przypadek dalej bysmy bulii kase a moze ciazy by nie bylo wogole , a tak to teraz sie "bardzziej postaraja " mamy do pogadania :/

moj maz jak sie dowiedzila to dzwoni do mnie do pracyx i mowi kochanie bedziemy miec 5 dzieci :D hehehe wariat :)
 
joweg no to trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy, masz racje teraz bedą się bardziej starać bo będą wiedzieć że z Wami lepiej nie zadzierać!!!!:-D
 
roxii- tak wlasnie , powiem ci ze teraz to bym juz poszla na trnasfer zaraz hehhe :) juz sie nie boje jakos tak , obywy mi przeszly :) i ten strach ze nie bezdiemy miec kasy jak sie nie uda
 
reklama
Joweg - zamrazania nie pokrywaja, ale cholera, mi powiedzieli ze tylko trzy proby pokryja.... jutro dzwonie do AOK i podpytam :)
 
Do góry