reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej hej ale szykuje sie transferów:-)
Ala, sakmi, roxi powodzonka:tak:
Palu nie wiem czy dlatego, że mało jajeczek to w 3 dobie-ja miałam 12 z czego 9 przetrwało i w 3 dobie podane-Lolitka na pewno najlepiej wytłumaczy
Palu dziś druga krecha mocniejsza-superrrrrrrr
 
reklama
Roxii - swietnie ze masz 10 kruszynek!, ja mam tranzewerek w poniedzialek, wiec moze ....

dwie_poziomki - czy ja wiem .... 6 to duzo? jeszcze musza sie zapolodniec, na szczescie z plemniczkami mojego meza jest ok. Ogulnie to nikt nie moze stwierdzic czemu nam nie wyszlo do tej pory. Niby oboje jestesmy zdrowi.....

Palu - ciebie Kochana to moze glowka ze szczescia boli ;-). Jeszcze raz moje GRATULACJE!!!!

A moze ktoras z was wie czemu u jednych tarnswee po 3 dobach a u innych po 4-5?
Bo ja wiem ja mialam 9 i w trzeciej dobie mialam wprowadzane a 9 to nietak malo.
 
Carolineee nie bralam hcg. pisalam mialam na cyklu bezowu. napisalam tylko do niego esa jak beta, a ten tylko napisal gratulacje i widzimy sie jak mi sie tablety skoncza
Zobacz załącznik 432714
joweg mnie tez od wczoraj boli glowa, cala noc i az do dzisiaj|:*(( oby to nie spadek hormonow bo zawsze dzien przed malpa mnie tak boli:|((((((((((((((((((((
a jak spadnie beta:((

pytanie do zafasolkowanych... bolala was glowa??

Roxii ja po punkcji i hiperce nie czekalam ani jednego cyklu

zalaczam test.. moze beta nie spada bo jest coraz ciemniejsza kreska

I super, trzymam &&&&& za przyrost betki:)

carolineee - menopur czy puregon czy inne gonadropny podawane do stymulacji ivf nie maja wplywu na bete. to sa zupelnie inne hormony. zapraszam do poczytania lektury w tym temacie. pregnyl czy ovitrelle tak - ale nie w 8 dniu od podania zarodkow. do tego czasu nie ma sladu hcg w organizmie, a juz napewno nie na takim poziomie. gdyby jakis cudem troche zostalo (choc zwykle po 48 godzinach nie ma juz nic) to bylyby to wartosci ok 20 jednostek

palu
- liczysz od dnia ostatniej miesiaczki. sa szkoly co licza od punkcji ale wiekszosc osrodkow liczy od dnia miesiaczki
Ja mówiłam konkretnie o Pregnylu:)
I nie miałam na myśli 8 dni,tego akurat nie byłam pewna.
A wiem, ponieważ sama miałam stymulację i dostałam Pregnyl i ginek mówił mi o takich akcjach...
 
dziewczyny ale jaja, zakarzamy moja klinike od in vitro :/ maz byl dzis w ubezpieczeniu przez przypadek i zapytal kiedy to oni beda pokrywac nasze in vitro czy mozemy wczesniej niz 25 lat skocze i wogole , okazalo sie ze to moja klinika powinna dac mi papierek zebysmy wypelnili i naleza mi sei trzy proby in vitro pokryte przez ubezpieczenie w 50% !!!!!!! facet konkretnie powiedzial ze oni maja umowy z ubezpieczeniem i in vitro nie kosztuje naprawde tyle co placilismy tylko o wiele mnie i w sumie naj wyhujali brzydko mowiac :/ bo nam sie wstzystko nalezy bez wzgledu na wiek , maz dzwoni juto do kliniki pogadac a jak nie to do sadu bo to ich wina !!! chcieli wiecej zarobic ....
 
joweg - w niemczech jest takie prawo i klinika przy pierwszej wizycie daje info ( do przeczytania ) a zanim cokolwiek zaczna robic chca zgode kasy chorych. Jesli jest uzasadnione z kogo winny, wtedy kasa chrych jednego z malzonkow pokrywa 50% kosztow, jesli nie koszty pokrywa kasa zony. Normalnie nie powinni podjac decyzji o rozpoczeciu badan bez tego potwierdzenia z kasy chorych!!! Koszty wachaja sie od 3 do 5 tys. € za podejscie. Moze nie doczytaliscie, tu kliniki boja sie zadzierac z prawem.
A w jakim miescie masz zabieg?
 
ala_36- my rozmawialismy z lekrzem powiedziala ile kosztuje itd i ze niby dowiadywali sie w ubezpieczeniu i nam nic nie pokryja i ze jestesmy za mlodzi dlatego ..... a to nie prawda wedle prawa bo maz byl w ubezpieczeniu bez wzgledu na wiek mozemy podhcodzic i jest opcja ze pokryja nam wiecej niz 3 proby w 100% !!!!! ze wzgledu na chorbe meza , o zadnym zaswiadczeniu ze potrzebujemy z kasy chorych nikt nam w klinice nie powiedzial tylko ze prywatnie , nom nam juz wszytsko razem wyszlo za ejdno podejscie 5000 tys euro poprostu to nie mozliwe jak tak mozna !!!!!! i facet w ubezpieczniu powiedzial ze lakrze w mojej klinice wymienil nazwiska wiedza ze jezeli jest chorba to ze pokrywaja bez wzgledu na wiek , czyli specjalnie to zrobili zeby wiecej na nas zarobic ....

ja podchodze w IVF Saar w Saarbrücken
 
reklama
Do góry