reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

marcikuk Dzieki, nie sądzę. Nie krwawię jeszcze jak przy normalnym okresie, ale nie jest to też małe plamienie. No nic wypełniłam już aplikację online do kliniki w Manchesterze, zobaczymy co odpiszą. Mam nadzieje że się zakwalifikujemy. W tedy byśmy nie płacili 6000 tyś tylko mniej. max ok 2000 tys.,
 
reklama
Kochane moje dziękuję wam wszystkim za gratki i za podnoszenie mnie na duchu w tym okropnym oczekiwaniu. Nie mówcie nic o trojaczkach,bo bym chyba nie donosiła takiej ciąży-jak dla mnie to szczęścia byłoby już za dużo!Mam nadzieję,że jest choć jedna zdrowa dzidzia:tak:
Magdusiu przytulam Cię mocno a jesteś pewna,że to miesiączka?Robiłaś betę? Na pewno Tobie również już niedługo się uda, bardzo mocno trzymam kciuki!!!
Mgiełka u Ciebie też czekam na pozytywne wieści!!Napisz jak wynik bety
 
JoM - wiem ze sie odechciewa po tylu probach. czlowiekowi wiary juz zaczyna brakowac ale trzymaj sie tam. niech wiara i nadzieja bedzie a sie jakos wsio ulozy

agapl - nio nie bierz przy stymulce ziol. mozna przed rozpoczeciem ivf se pobrac na wyregulowanie hormonow ale jak juz zastrzyki sie zaczynaja to odstawiamy
a u nas dobrze - niuniek rosnie jak na drozdzach - w oczach ubranka robia sie za male. nie moge narzekac na nic. dzieki ze pytasz:)
 
Witajcie ponownie dziewczyny,
przede wszystki gratuluje wszystkim tym ktorym sie udalo, i szczerze wspolczuje tym ktorym sie nie udalo.

Ja aktualnie walcze z potworna hiperka, jestem w szpitalu, spuchnieta jak balon, haftuje 2razy dziennie i prawie nie sikam.
poja mnie kroplowkami po 1,5-2litrow na dzien...
i mowia tylko za kazdym razem ze moze byc jeszcze gorzej...

Dzisiaj (14dpt) mialam powtorke bety i wyszlo 78,2- przyrost jest ale troszke maly, mam nadzieje ze rozbuja sie niebawem.
 
miliaa to jest jeden zastrzyk domieśniowy wiec bedziesz musiała isc do pielegniarki zeby ci go wykonała, ja po nim nic nie czułam ogólnie jak bym go nie brała, wogóle podczas stymulacji nie odczuwałam zadnych skutkow ubocznych. A dipherelina ma na celu uspienie jajników, bedziesz jak kobieta z menopauzą:-)
no to dobrze, troszke mnie uspokoilas:tak:bo ja boje sie wplywu lekow na moje cialo...w ogole po tych wszystkich hormonach moja twarz wyglada troche zle, nigdy nie mialam zadnych wypryskow a teraz normalnie jakbym tradzik miala...:-(no ale cos, trzeba przezyc...

Mam wyniki, dzisiaj beta HCG wynosi 808,3!!!!!!!!!!!!!Ale się cieszę, jestem w szoku i w euforii:-)
i tu tez pogratuluje, bo jest czego moja droga..ja biore z ciebie przyklad!:tak: buziakuje tam do twojego brzuszka i babelkow :*:*

Catleya...kochana a mialas jednego maluszka podanego? bo jezeli tak, to chyba betka jest ok...sprawdz tu...
Normy beta hCG | Beta HCG

ja odebralam dzis wyniki TSH i wyszlo mi 1,56!! czyli spadlo, widocznie hormony musialy mi sie wyregulowac, bo ja bardzo dlugo bez przerw bralam antyki...ale dzis sie ciesze, ze chociaz jedne od dluzszego czasu pozyztywne wiesci, oby jutro tez byly takie!!:tak:
 
Catleya - współczuję hiperki, trzymaj się i bądź dzielna. Co do betki to ważne ze rośnie, na pewno się rozkręci. Informuj nas na bierzaco jak się czujecie
 
właśnie weszłam zobaczyć czy są wieści od mgiełki. Ale jeszcze nie. Trzyma nas dziewczyna w niepewności.
 
reklama
Kochane moje dziękuję wam wszystkim za gratki i za podnoszenie mnie na duchu w tym okropnym oczekiwaniu. Nie mówcie nic o trojaczkach,bo bym chyba nie donosiła takiej ciąży-jak dla mnie to szczęścia byłoby już za dużo!Mam nadzieję,że jest choć jedna zdrowa dzidzia:tak:
Magdusiu przytulam Cię mocno a jesteś pewna,że to miesiączka?Robiłaś betę? Na pewno Tobie również już niedługo się uda, bardzo mocno trzymam kciuki!!!
Mgiełka u Ciebie też czekam na pozytywne wieści!!Napisz jak wynik bety
a ile mialas podanych zarodkow??
 
Do góry