reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny nie trzymam was w niepewności tylko po prostu sama jeszcze nie wiem, jestem po prostu wściekła, wyniki powinny być po 18 a jeszcze ich nie ma!!!!dzwoniłam do babek i powiedziały mi że mogą być nawet ok 21. Zdenerwowałam się mocno bo nie wiem co mam dalej robić, dzwoniłam też do lekarza powiedział że jeżeli będzie poniżej 20 to odstawić leki, za to moja mamuśka na wszelki wypadek kazała mi jutro powtórzyć wynik w innym szpitalu....
 
reklama
Gieniek Ogromne gratulacje!!!!!! Mówiłam,żebyś nie panikowała;-)
A ta beta to raczej nie wskazuje na ciążę pojedyńczą:-D:-D:-D

Chociaż tak jak patrzę to z tymi betami różnie jest.Tak jak napisała Lola w 11 dpt miała tylko 100,a wyszła ciąża blizniacza;-)
Ja miałam w 12 dpt - 243 ,a tylko jeden blastuś był podany-a niby wysoka beta:tak:

A co do bóli brzucha
Dziewczyny nie sugerujcie się,że boli jak na @.Ja juz pisałam wcześniej nigdy moje objawy nie były mylne,ani po iui,ani po I ivf i tym razem też byłam pewna na 10000%,że dostanę @ i co????
Nie dostałam jej.Miałam typowe bóle , a nawet mocniejsze.Były przed@,były w jej terminie i dopiero po przeszły.Nadal mnie pobolewa czasem brzuch,ale juz nie tak strasznie;-)
Jutro mam pierwszą wizytę -serduszka napewno jeszcze nie będzie,ale przynajmniej będę wiedziała,że wszystko jest na swoim miejscu:)
 
bunka to powodzenia na wizycie napisz nam co i jak:-)

mgiełka ty sie nie denerwuj bo NIE WOLNO SIE DENERWOWAC:tak: jak juz bedziesz miała wynik to pisz.
 
Gieniek! GRATULACJE!

Magdo - przytulam gorąco.

Misiu - ja dziś przeszłam się po lekarzach. Endokrynolog skierował mnie do siebie na oddział i zrobią mi wszystkie badania w szpitalu. Wykluczą ewentualne zaburzenia ze strony przysadki i tarczycy.
Ginekolog przeprowadzi monitoring dwóch sykli - a potem dwa cykle spróbujemy postymulować, bo ... wyniki mam bardzo dobre. Obie panie podejrzewają, że zmiany hormonalne są spowodowane stresem. No i super....
 
misia to trafiłas na super lekarzy, trzymam kciki moze uda ci sie naturalnie zajsc w ciaze:-):-)
a ja ide w srode do mojego endo a maz idzie na badanie nasienia.
 
Geniek- GRATULUJĘ!!!!! Ja w 12 DPT miałam 830 więc wiesz co Cię może czekać:-D:-D:-D

JoM- wyczytałam że teraz IUI, a mogę wiedzieć dlaczego?!?!!Po tylu próbach INV teraz IUI- ono daje o wiele mniej szans aniżeli INV
 
kaska31 nie mogę narzekać, bo dobrze się czuję,a co do ruchów małej, to nie sa jeszcze takie intensywne-staram się jak najwięcej robić póki moge jeszcze, w czwartek szkoła rodzenia więc troszke poćwiczę.
A pierwszą ciąże jak znosiłaś?Lepiej troszkę?

Cały czas Was podczytuję i również czekam na wynik mgiełki z niecierpliwością i nadzieją
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanko, czy podczas stymulacji można pić herbatki typu verdin czy inne ułatwiające trawienie? Bo po białku mam rewolucje , brzuch mi wywala, boli itp. (zespół jelita drażliwego) a te herbatki mi pomagają :crazy:
 
Do góry