reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Quinnie - tak, ja również jadłam garść orzechów wieczorem i tak mniej więcej co drugi, trzeci dzień piłam lampkę czerwonego wina
 
reklama
Haha ja tez jadlam brazylijskie orzechy mimo ze sa obrzydliwe i bardzo tluste... A z tydzien temu przeczytalam ze sa radioaktywne!
 
Hej dziewczyny:-) mam do Was pytanię w styczniu miałam in vitro, okres dostałam 25.01 powinnam dostać teraz ok 23-25.02 i się spóźnia. Czy Wy też tak mialyscie, że cykl się rouregulował? Może to przez leki, którymi byłam stymulowana przed in vitro? Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za Was kciuki:-))
 
Chicka, być może @ spóźnia się przez wszystkie leki, które brałaś.
Ale zazwyczaj jest tak, że @ powinna przyjść po 3-4 dniach od odstawienia leków. Ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Pamietam, że dziewczyny pisały tutaj własnie o takich spóźnieniach.
 
Chicka, niestety tak sie dzieje, że leki negatywnie wpływają na regularność okresu, przynajmniej w moim przypadku tak było. A może to naturalna ciąża?:)))))))))))))


Widzę dziewczyny, że bardzo dbacie o siebie. Ja szczerze powiem, nie stosuje specjalnych diet, używam tak jak używałam kosmetyków, piję kawę. Nie pije tylko alkoholu. No może jem więcej owoców i staram się nie jest bardzo niezdrowych produktów. to tyle:)
 
Quinnie- co klinika to inne metody, ja tez mialam tylko spray do nosa i zastrzyki a po pobraniu komorek zel dopochwowo przez 3 miesiace ( progesteron ) i to wszystko. Zaufaj lekarzowi i sie nie martw. Bralam kwas foliowy i witaminy. Kosmetyki uzywalam takie jak do tej pory, myslalam o bez zapachowych ale potem pomyslalam ze nie sadze, ze wszyscy w klinice ( embriolodzy, lekarz i pielegniarki , ktorzy byli przy tansferze, tez tak robia.Moze jednak sie myle). Trzymam kciuki za sukces
 
reklama
Tzn. Ja dostałam okres po odstawieniu leków po 3 dniach, ale czekam na 2 okres po in vitro i spóźnia się tydzień i zastanawiam się czy to te leki spowodowały że się wszystko rozregulowalo:-(
 
Do góry