reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Macham do Was na dobranoc :-)
Śpijcie smacznie, odpoczywajcie, bo jutro dzień pełen wrażeń i dobrych wiadomości:-D


75499_576271519064437_898396054_n.jpg
 
reklama
Dzień dobry

Dzisiaj trzymam kciuki za:

- pięknie bijące ♥♥ u Maluszków Agapl i Gotadory,

- wysokie bety i progesteron u Kingi i Malinuś,

-
udane transfery u Kaśki i Avocado.

Czekam na same dobre wieści od Was dziewczyny. POWODZENIA!!!


Życzę wszystkim miłego, pełnego słońca i uśmiechu dnia!
 
Gotadora, Kinga, Kaska,Avocado, Agapl, Maliniuś również mocno trzymamy kciukasy i oczywiście ciążowe fluidy przesyłamy.

Quinnie ja ci powiem tak, co do witamin to brałam codziennie witaminy dla kobiet planujących ciążę i kwas foliowy. Po punkcji odpoczywałam, z kosmetyków nie odstawiłam nic. Wszystkiego używałam jak dotychczas. Po transferze wieczorem pojechałam do koleżanki 30 km samochodem. Miałam ogromne nerwy na swojego:wściekła/y: W 14 dniu po punkcji robiłam balejaż. I się udało:-) Jestem w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry