reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miska, ja ci moge jedynie polecic Invicte ale jest w Gdansku i profesora. On ma wielkie doswiadczenie i jest na prawde super.
 
reklama
Dziewuszki Wy moje Kochane :-)

Pod serduszkiem nosze malego szkraba co ma 7,3mm. Slyszelismy tez bijace serduszko (tetno140). Prawie sie poryczalam. Emocje byly tak wielkie,ze polowy z wizyty nie pamietam.:-)

DZIEKUJE WAM BARDZO ZA KCIUKASY!!!!!
 
Malinus, przepraszam ,ze o Tobie dzis rano zapomnialam :nerd: Trzymam oczywiscie za Ciebie rowniez kciuki, by betka byla pozytywna i przyniosla Ci duzo radosci w tym dzisiejszym dniu:-):-):-):-)
 
Hej Miska30 - ja doskonale cie pamietam z tego ''innego'' watku:tak: Oj kochana bardo duzo juz przeszlas i nie dziwie sie ze szukasz teraz ratunku w Polsce... doskonale wiem jaka jest ta sluzba zdrowia w uk :-( Dziewczyny napewno zaraz ci doradza jakas dobra klinike - ale moze wstrzymaj sie jeszcze te kilka dni do testu co?? Ja wiem latwo mi powiedziec, sama czekam na wynik - ja transfer mialam w czwartek i wiem jak to z tym nastawieniem bywa... bardzo chcialabym zeby ci sie udalo. Wogole masakra z tym twoim transferem.... trzymam kciuki zeby jednak ten zly poczatek mial wspanialy koniec....


Kwiatuszqu - no sio sio przegon te zle fluidki bo tu dziewczyny dzisiaj sloneczka potrzebuja.... specjalnie dla ciebie tez troszke przesylam

sloneczko1.jpg
 
Kaska, cudnie,ze juz masz ze soba 2 bobaski. Odpoczywaj teraz bo najwazniejsze sa w tej chwili malenstwa. :-):-):-):-)
 
reklama
Agapl - jejciu gratuluje - co chwile myslalam o tym ze pewnie teraz siedzisz na fotelu i myslalam o tym niesamowitym uczuciu jakim jest uslyszec wlasne malenstwo - tak dlugo na to czekalas:) Ciesze sie Mamusiu ze wszystko w porzadku no i teraz spokojnych kolejny miesiecy ciazowych - maluszku rosnij zdrowo:-)
 
Do góry