reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agapl brawo.gif
 
TeQuila - kurcze gdziec mi umknelo ze ty juz sie stymulujesz:szok: No to wiadomo kciukasy zacisniete&&&& duzo ladniutkich pecherzykow i szybkiego transferku:-)
 
agapl gratuluję z całego serca! dbaj o siebie kochana i o maleństwo..strasznie sie ciesze ze ci sie udało..

dziewczyny nie dziekuje za kciuki ;-) dopiero po wizycie a ona dopiero o 18.....

zuzia ja podchodze do crio na naturalnym cyklu...obserwuje jedynie endometrium i pecherzyki po to by ustalic czy damy rade w tym cyklu..mam nadzieje
 
madzialenak ja niestety musze sama sie uporac z tym brudem na oknach ale co tam dam rade jeden pokoj juz gotowy..poza tym mam dzis mnostwo energii chyba te slonko tak działa ;)

dziewczyny tak ostatnio myslałam o wandzi...nie odzywa sie opusciła nas..czy ktoras wie co sie u niej dzieje?
 
agapl - Gratuluję dzidziusia Kochana!!!!!! Teraz możesz już odetchnąć z ulgą i cieszyć się ciążą przez kolejne 8 m-cy. Super!!!!

kaska - Tobie również gratuluję!!! Jesteś już w ciąży, teraz całkowita laba, dużo odpoczywaj i dbaj o siebie!!! A ja już trzymam kciuki za betke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam dziewczynki,
Za wszystkie mocne kciukasy :):):)oby ten dzien okazał się owocny dla wszystkich :D
Ja już po wizycie u lekarza, a więc wszystko u mnie jest dobrze, te lekkie plamienie o którym pisałam to była owulacja :):):)chyba po prostu z wiekiem mi to przyszło, endometrium 14,4, owulacja była,ciałko zółte jest, a zamiast criotransferu w czwartek to jest jutro:) czyli uspokoiłam się trochę i w końcu mogę odpocząć po ciężkim weekendzie w szkole, i 4 godzinnym śnie dzisiaj i 200 km trasie.
Pozdrawiam dziewczynki serdecznie :):):)
 
reklama
Tequila Wandzia odzywa się na fb na naszej grupie :-) miała dzisiaj transfer swoich mrozaczków. Pewnie niedługo znowu do nas dołączy. Wandzia trzymam kciuki za Twoje maleństwa, przyjmij troszkę fluidków ciążowych, które pomogą w zagnieżdżeniu. *****^^^^^^******^^^^^^^******^^^^^^
 
Do góry