reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zuzia kochana ja miałam robić wg planu jutro więc tylko jeden dzień różnicy. Gdyby sie udało to powinno coś drgnąć:(
 
reklama
Zuzia kochana ja miałam robić wg planu jutro więc tylko jeden dzień różnicy. Gdyby sie udało to powinno coś drgnąć:(

Malinuś - ale w ani jednej klinice ( z tego co mi wiadomo) lekarz nigdy nie mówił nikomu nawet przy blastkach, żeby przed testem 10 dnia odstawić leki. Jak dla mnie to dziwne podejmowanie takiej decyzji i to tak szybko.
 
Witajcie Kochane :*

Przepraszam, ze ostatnio się nie udzielam, ale jakoś tak brak mi weny... a od dziś mam mdłości :baffled:

Sylwia Kochana tulkam Cie mocno :* Skoro dr kazał dalej brać leki, to moze nie wszystko stracone. Moze na początku były dwa dzidziunie a został jeden i dlatego betka troche spadła. Trzymam &&&&&&&&&&&&

Malinuś Ty powtórz betę w 10dpt i nie odstawiaj leków. &&&&&&&&&&&&&&& :*

Kinga dobrze, ze dr już odpisał. Trzymam kciuki za maluszka &&&&&&&&&&&&&

Agapl super, że serduszko już słyszałaś :) cudnie :) Gratuluję. Duży Twój maluszek w porównaniu do mojego.

Za wszystkie mocno &&&&&&&&&&&& pozdrawiam i całuje :*
 
Witajcie
No, a ja ...pozytywnych wieści brak :-(- progesteron tylko 7,67 :-(, betka w 7 dniu - 0,7:-( (jeszcze niższa niż poprzednio w podobnym okresie - poprzednio 2,32 chociaż było). Najbardziej mnie martwi progesteron ( bo na betkę mogło być za wcześnie jeszcze u mnie). Nie robię sobie nadziei na pozytywne wyniki w sobotę już zbytnio. Mam kiepski nastrój. Wysłałam wyniki progesteronu do lekarza. No i czekam na jego decyzję odnośnie dawek leków.
Nie martw sie ja miałam progesteron jeszcze niższy bo 6,77 i lekarz mi zwiększył dawki leków bety nie robiłam w 7 dpt to nie wiem
 
Zamartwiam sie. A kochane powiedzie mi czy jeśli progesteron spadł o polowe to nie znaczy ze tez lipa? Kurczy nie wiem co z tymi lekami. Serce mówi bierz a rozum ze nie ma sensu.
 
Malinuś - pytam się, bo lekarz kazał mi zmienić dawki z 3 x 1 duphaston do 4 x 1, no i zamiast 3 x 1 utrogestan 100 mg na 3 x 3 luteina ( zapomniał, że ja mam utrogestan, a jemu nie zdarza się raczej zapominać). No i musiałam sobie przeliczyć, że wobec tego będę brała 3 x 2 utrogestan, bo i tak ponad 150 mg będzie to więcej progesteronu. Czekam na maila od niego. Ale już na wszelki wypadek zaaplikowałam sobie tak jak wymyśliłam.

Ps. Już dostałam maila i mam brać 3 x2 utrogestan.

Ps.2. Mam kochanego emka. Wiedział, że spsuł mi się humorek i kupił mi przepiękne różyczki jasno zielone mocno rozkwitnięte jakby ( taki gatunek znaczy się), a środki jakby malowane na czerwono. Cudne.
Mi jak miałam taki niski progesteron to zwiększył duphaston z 3x1 na 4x1 i luteina 3x2 na 3x3 to prawie tak samo jak tobie i na pewno bedzie dobrze zobaczysz
 
reklama
Do góry