reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

24magda09 - trzymam kciuki za dzisiejsze USG. Odezwij się po wizycie.



LISTOPAD:

26: 29magda09 - kolejne USG po wysokiej becie
26: Lilia♥ - wyniki i wizyta kontrolna

27: Zuzia2011 - wizyta w klinice przed udanym crio

GRUDZIEŃ:

2: Esiek - wysoka beta
3: Minni27 - USG po wysokiej becie
3/4: Jo.M. - wysoka beta
6: Olusia - wstępna data wysokiej bety
12: dorotav - wizyta przed udanym crio
12-13: Zuzia2011 - przyblizona data crio - jestem mama:)
13: peti30 - USG po wysokiej becie
14: Bziumelka - wstępna data punkcji

Jogo - udany transfer

(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer
 
reklama
Lilia - Dzięki za wpisanie mnie do kalendarza.
Pytałaś kochana o fragmin , tak ja zawsze miałam fragmin albo fraxiparyne po transferach i po crio. Są to leki przeciwzakrzepowe czyli rozrzedzające krew co jest pomocne przy implantacji.

Zuzia - No w końcu jest ta @ . To teraz już poleci szybko :tak:
 
Chwilę człowieka na forum nie ma, a tyle się dzieje!

Zuzia
pytałaś o leki. Acard, encorton i luteinę brałam już 6 dni przed transferem. poprzednim razem od dnia punkcji. Musza mieć czas, żeby zaczęły działać Witaminy femibion dla starających się łykam cały czas. Hmm, gdzieś czytałam,że lepiej do crio podchodzić na cyklu naturalnym, o ile jest taka możliwość, poczekamy, zobaczymy :-)

Olusia na cyklu naturalnym nie ma żadnej stymulacji. Pęcherzyk rośnie sobie sam pod kontrola USG. Ovitrelle na pęknięcie miałam tylko dlatego,żeby wiedzieć kiedy dokładnie to się stało. Miałam zamrożonego blastka, więc po 5 dniach odbył się transfer. Robisz sobie dzisiaj weryfikacje?

Jo.M. dwa zarodki to na pewno jedna z pierwszych dobrych niespodzianek jakie Cię czekają, He, he będą bliźniaki!

Peti wielkie gratulacje
 
Lilia - ja jeszcze wrócę do lekarza ale nie wiem czy mi coś przepisze - jak nie to muszę umówić się do kliniki...
Bziumelka - tak jak dziewczyny pisałay - jak okres przyjdzie po 18 to już 1dc liczy Ci się w kolejnym dniu...
 
Hej dziewczyny

Trzymam kciuki za Wasze wysokie bety mocno mocno!!! Te bliźniakowe - też!!!
FASUN - superaście :):):)

Powiem Wam, że nadeszły dla mnie ciężkie czasy - dziś 7dpt, i dopiero zaczęłam świrować - dziś w nocy miałam straszny sen, stałam w kolejce do laboratorium i każda kobieta która wychodziła płakała ze szczęścia i mówiła, że ma bete 70 albo 300 a ja tak stałam i stałam i ... Ehhhhhhhh. Psychika mi nawala. Potem z kolei drugi sen jakis tej samej nocy, że dzwoniłam do mojej przyjaciółki że się udało...

Wykończy mnie to choć czasem jak człowiek tak świruje to chciałby już wiedzieć a ja chyba bym nie chciała juz wiedzieć bo nie wiem jak poradze sobie z kolejną porażką. Objawów nie mam od początku żadnych, nie bolą mnie cycki, nie ciągną mnie jajniki - nic, jakby się nic nie wydarzyło :(

Dzień pod hasłem "załamka".
 
Hej Dziewczyny mam takie pytanko, czy przed pierwszym oznaczeniem lh i e2 robiłyście rano zastrzyk z gonapeptylu? ciekawa jestem, bo powiedziano mi, żeby przed badaniem zrobić, a wydawało się mi, ze czytałam, że dziewczyny robiły po, chyba, że mi się coś pomyliło:)
 
I mamy dzis wtorek... rano nie dalam rady jechac na weryfikacje, pojade popoludniu, mysle ze mozna...ze to nie zakłóci wyniku? hmmm tzn chcialam glownie progesteron i estradiol oznaczyc bo na bete to ciut za wczesnie jest....

Minni za twoja wysoka bete... a znasz juz wynik?

Esiek ja poki co jestem spokojna, ale pewnie im blizej testowania tym bedzie wiekszy stres.... kochana musi sie udac!!
 
reklama
Do góry