reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Martaczi wiadomość o bliźniakach snu mi nie zakłóciła. Już się z tą myślą oswoiłam. Jak się kładę wieczorem to zasypiam od razu, ale nie śpię do rana. Dziś się obudziłam o 4 i już nie mogłam zasnąć (mdłości). Za to już zdążyłam pospać w dzień. Ale czuję się tragicznie
 
Esiek robisz betę w poniedziałek Kochana tak mi Cię żal wiem jaka męcząca jest każda godzina człowiek szaleje ja też miałam ciągle straszne sny związane z ciążą nawet Wam się nie przyznałam ale chodziłam z tym do psychiatry :-( ile to człowiek musi znieść :no:

Fusun ja mam to samo śpię do 4 5 i koniec już nie mogę zasnąć chyba już 5 dzień z kolei :wściekła/y: wtedy pełno myśli mi do głowy przychodzi i koniec nie zasnę wstaje i idę przed tv dlatego już o 18 przysypiam :szok:
 
Peti gratulacje :)))))

dziewczyny ja też spie ale popołudniu, potem normalnie zasypiam wieczorem a rano nie mam siły spać, ale u mnie to jesień tak zadziałaładopisuję się , kolejna wizyta u immunologa i wyniki kariotypów:)Mini spokojnie dzidzia już nie ucieknie

26: 29magda09 - kolejne USG po wysokiej becie
26: Lilia♥ - wyniki i wizyta kontrolna

27: Zuzia2011 - wizyta w klinice przed udanym crio

GRUDZIEŃ:

2: Esiek - wysoka beta
3: Minni27 - USG po wysokiej becie
3/4: Jo.M. - wysoka beta
6: Olusia - wstępna data wysokiej bety
9: genna-koooolejna wizyta u immonologa
12: dorotav - wizyta przed udanym crio
12-13: Zuzia2011 - przyblizona data crio - jestem mama:)
13: peti30 - USG po wysokiej becie
14: Bziumelka - wstępna data punkcji
17:genna wyniki kariotypów(oczywiście tylko pozytywne)

Jogo - udany transfer

(data nieznana dokładna) Kinga_1 - udany transfer
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry