reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja moze skusze sie na bete w piatek poznym popoludniem.. pobieraja krew do 20 i ok 23 bede miec wynik... co prawda to bedzie 6dpt ale 7 dzien to sobota, bedzie mi ciezko zrobic w ten dzien a co za tym idzie miec wynik w ten sam dzien, bede czekac wtedy do poniedzialku i stresowala sie...

Esiek masz racje, wkrecamy sobie pewne rzeczy... ale tak to juz jest... psychiki nie da sie do konca wylaczyc.... test o czulosci 500? jest taki? hmmm a nie chcesz zrobic wczesniej bety? jakie bierzesz leki?
 
reklama
Sa takie testy. Biore luteine i provynowe no i kwas foliowy. Bete odpuuszcze wczesniej....w sumie jak ma byc porazka to wole to odwlekac :/
 
Cześć dziewczyny, pewnie większość z Was mnie nie zna, ale byłam na tym forum na początku roku, aż do czerwca. Przeszłam ciąże pozamaciczną, usunięcie jajowodu. Diagnoza po HSG że drugi niedrożny i jedyna szansa to in vitro. Podeszłam do ISCI dwa razy, dwa nieudane razy, nie miałam mrożaków, wydawało mi się, że nawet in vitro jest dla mnie nie do osiągnięcia. Zaczęłam przygotowywać się do trzeciej próby, czekałam na @, czekałam i czekałam. I teraz jestem w 13 tygodniu ciąży - CIĄŻY NATURALNEJ. Chciałam się z Wami tym podzielić żebyście nie traciły nadziei i walczyły do końca. Cuda się zdarzają. Trzymam za Was wszystkie kciuki.
 
reklama
Do góry