reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ale ciekawe na ile transferow,jak ja mialam crio ostatnie,to bylo nas 5 w tym dniu,fakt ja nie z rzadowki,ale crio mialam w tym czasie co juz rzadowy weszedl,tak ze licze ze z 10 do 15 nieraz w tygodniu ma:cool2:
Jak nie bylo programu w tamtym roku ja mialam punkcje w ten sam dzien co jeszcze 3 dziewczyny o ktorych mi wiadomo,2 lata temubylam sama,a teraz jak program weszedl,to robi ich mase:confused:
Kiedys byla tylko edytka i agniesiana recepcji,edytka do zabiegow,a teraz otworzyl te drzwi z tylu,co 2 recepcjonistka siedzi,wiem,ze gameta kiekecka na tamten rok dostala prawie 3 mln.zl,co wykorzystali,trzeba by podzielic i obliczyc ile babek zapladnial,a ile ma ciaz
 
No ale ciekawe na ile transferow,jak ja mialam crio ostatnie,to bylo nas 5 w tym dniu,fakt ja nie z rzadowki,ale crio mialam w tym czasie co juz rzadowy weszedl,tak ze licze ze z 10 do 15 nieraz w tygodniu ma:cool2:
Jak nie bylo programu w tamtym roku ja mialam punkcje w ten sam dzien co jeszcze 3 dziewczyny o ktorych mi wiadomo,2 lata temubylam sama,a teraz jak program weszedl,to robi ich mase:confused:
Kiedys byla tylko edytka i agniesiana recepcji,edytka do zabiegow,a teraz otworzyl te drzwi z tylu,co 2 recepcjonistka siedzi,wiem,ze gameta kiekecka na tamten rok dostala prawie 3 mln.zl,co wykorzystali,trzeba by podzielic i obliczyc ile babek zapladnial,a ile ma ciaz

ile podchodzących nie wiem, ale na podstawie tej strony Aktualności | invitro.gov.pl widać że kolejka oczekujących w Gamecie nie jest aż taka wielka :)

a z tego co zauważyła sądni gdzie w poczekalni przed zabiegowym jest ciemno, a czasem jest pusto :)
 
Chociaz na 10 iui pare razy zalapalam,przy pierwszym in vitro mialam zaro zarodkow,comnie dobilo bo wydalam ponad 12 tys,zl,leki i zabieg pelnoplatny:szok:, przy drugim tez za wsio placilam,ale mialam kilka zarodkow,co je w 3 dobie kazalam zamrozic,bo najlepiej w brzusiu:-),i faktycznie pierwszy transfer blizniaczy zalapalam,poronilam:-(,ale zaszlam,crio w lipcu tez zalapalam,martwa ciaza ale zaszlam,tak ze zlej reki nie ma,teraz mu bardziej zalezy na statystyce widze niz kiedyc,m
mmm ladnie komorek pobral,ale kiedys jak z dziewczynami pisalam to pobieral kilka sztuk zaledwie,by znow przystapic,ot taka prawda
Mi na 9 zaledwie 3, takiej sylwina 10 zaledwie 2, gosi z 12 tylko 4, tak za kiedys troche chcial,by znow przystspic, a teraz chyba mu zalezy,bo jak sie wywiaze z programu bardziej skutecznie,to znow kase dostanie na dofinansowanie
 
Ostatnia edycja:
dużo jest osób do doktorka ja mimo umówionej godz i tak wchodze pózniej bo np przedemną są jeszcze 2-3 osoby . I cały czas ktoś jest na korytarzu , wchodzi , wychodzi .
 
Molla w ogóle od kiedy gameta przystąpiła do programu Z zmienił się na lepsze. jest dużo milszy. Wcześniej był taki burkliwy, a raz słyszałam przez drzwi jak się wydzierał na pacjentkę
lalka dokładnie, jak zaczynałam do niego chodzić nie było opóźnień teraz zawsze przynajmniej 30 min
 
reklama
LALKA on juz tak ma,ze opoznienie to regula. Odkad pamietam,a lecze sie uniego hooo i jeszcze troche,to zawsze jest opoznienie. On tak chyba lubi,by kobiety czekaly na urodnego BATMANA:nerd:
 
Do góry