reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
MMMM swieta racja,kiedys byl gbur straszny,my nawet chcielismy zrezygnowac i gdzie indziej przystapic przed drugim ivf,ale do kielc ode mnie najblizej,fakt ponad 100 km.ale najblizej,a nie mielismy mozliwosci by dalej uderzyc,chodzi o prace,gdzie moglismy sie tylko na kilka godzin wyrwac,i tak szef cierpliwy jak my po klka przynajmniej wizyt w miesiacu od lat,wiec o kilkudniowy urlop nawet niechcielismy prosic
 
A ja sie posikalam i moj po pampers do apteki na dol zszedl i jego chostessy:-D to sie za glowe zlapaly jak wszedl do mnie z pampersem na 110 kg.
 
Ja Z to zawsze zapominam o co miałam się spytać . Zawsze mówi , zmienia temat , śmieje się i wychodze jak ta .... A teraz to już chyba całkiem zwątpiłam po wczorajszej wizycie . Co będzie to będzie . Jakiś cud może się zdarzy wkońcuuu.
 
LALKA czemu tak myslisz:szok:,co ty????
A codo cudow,to ja nim jestem,tak ze uwierz,20 lat staran,slabiutki zarodek,podejrsewam ze do blastocysty na szkielku by nie dotrwal,gdyz w 3 dobie mial tylko 5 komoreczek,moja beta 7!!!! Miesniaki,lozysko,krwawienia,choroby,od 5 tygodnia 6 razy antybiotyki bralam,rwanie zeba ze znieczulenie, zatrucie,sra....ka na kilometr przez 3 tygodnie i trzyma sie malenstwo
pragne by dotrwac,by urodzic zdrowe dziecko.
W karcie ciazy mam wpisane,to moja 7 ciaza,a lacznie 8 dzieciatek,bo i blizniacza byla i pozamaciczna ledwo mnie uratowali w ostatniej chwili pekl mi jajowod,moj chlop po 50 tce, mi niewiele brakuje i....CUDA SIE ZDAZAJA
 
Ostatnia edycja:
Wogole to ja myslalam od poczatku,ze z tego zarodeczjkka nic nie bedzie,az mi glupio:eek:,i po transferze jeszcze z chlopem mialam klotnie,to jak nastolatka zwialam z domu do kolezanki,i pilam i palilam i co tylko mozna,odstawilam leki, bo myslalam, ze nic az wstyd stara i glupia,ale mi psychika siadla,jak zrobilwm bete 7 wyszla,to myslalam ze biochemiczna i odstawilam leki i specjwlnie poszlam u kolezanki do roboty na ogrod by przyspieszyc okres, a tu co a tu jest!!!!
<zawsze sie piescilam,witaminki,lejarstewka,wszysyko zdriwe i co inic
A tu wszystko co niedozwolone i zaczepil sie, tak ze kiedy sie niespodziewamy to moze byc wlasnie to!!!!!!
 
Dr Z zmienił zdanie miał być długi protokół a jednak będzie krótki . Nie widział mnie 3 tyg i zauwazył chyba jak przytyłam po Marvelonie i wogóle . Nigdy nie byłam szczupła a teraz to już przesada dopuściłam się do takiego stanu . Wracając do rzeczy stwierdził iż przy mojej nadwadze nie dam rady iść długim protokołem ... I to mnie martwi teraz najbardziej bo może dlatego się nie udało za 1 razem bo musiałabym np schudnąć . Niewiem co myśleć ....

P.S. Ja z M też palimy , odstawiłam papierochy na dwa dni i spowrotem . świństwo jak niewiem ale trudno się pozbyć nałogu :(
 
Ostatnia edycja:
Molla hak czytam takie historie jak Twoja to wiara mi powraca. Moje zarodki też nie były najlepsze ten najlepszy był chyba 3 klasy. Do tego pale co prawda od transferu zeszlam z 20 albo więcej na 5 ale i tak mam wyrzuty sumienia. Jeszcze bardziej trzymam kciuki za Was. Lalka zvtymi kilogramami coś o tym wiem schudłam 25 kg. Ale jak się stymulowalam to kilogram dziennie szedł do góry. Na szczęście udało mi się je zbić. A u Ciebie lekarz też coś zaradzi ;) przy krótkim protokole będziesz miała szybciej kruszynke w sobie.
 
LALKA zdaj sie na to,co on chce,ja pierwszym razem mialam dlugi i ...mialam ZERO ZARODKOW,potem pojechalam na kontrol w 2 dc. I spytal czy nie chcemy ivf,bo widzi pechersyki,my oczy:dry:,kasy niet,ale obdzwonilismy,pozyczylismy i po 10 dniach w slepo mialam punkcje i mialam kilka zarodkow,tak ze czy taki czy taki protokol to zalezy od osoby.
Nie martw sie,zobaczysz bedziesz miala piekne zarody
P.s.ja tez nie mala,ale z tym pampersem na 110kg to moj chlop przesadzil:blink:,on nie powiedzial ile mam kilo....ON POKAZAL KOBIECIE W APTECE
 
reklama
Do góry