reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cross_mind – ja wiele razy zaliczyłam dołka i lawiny płaczu, pisałam o tym na forum. Dzięki wsparciu dziewczyn, które jest bezcenne jakoś jeszcze funkcjonuję. Po tym jak życie Cię potraktowało to współczuję Ci bardzo. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci, żeby Twoje marzenie się w końcu spełniło.

agitek - beta piękna, ważne, że przyrost wynosi 33% na dobę. Gratulacje :-)

MagdaM33 – jak klinika zaleciła Ci badania to ja bym je zrobiła. Odpoczywaj, wszystkiego dobrego.
 
MARTA a co zrobisz jeśli ten sikaniec Ci nie wyjdzie oczywiście ci tego absolutnie nie życzę. Pytam bo moja szfagierka (co prawda w naturalnej ciaży) zrobiła test sikany tydzień po terminie spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny ale poprawiła po dwóch dniach bo @ nie przychodziła i dzisiaj ma pieknego 8 letniego chłopca.
 
Sylwia1985 widzę że jesteś bardzo poinformowana na ten temat a ja wiec nie będę się z Tobą spierać bo się na tym nie znam. Ale z tego co napisałaś wszyscy lekarze którzy nie przepisują kontrolowania progesteronu, nie przepisują acardu itd. to nie lekarze tylko znachorzy. I nie miałam zamiaru nikogo wprowadzać w błąd napisałam to czego się dowiedziałam. I już we wcześniejszym poście napisałam że lekarz nie powiedział o który progesteron mu chodzi a szczerze wątpię żeby nie wiedział który jest sztuczny a tym bardziej żeby nie zależało mu na powodzeniu transferu.
 
To chyba co zawsze zrobię test-dzwonię do kliniki-jeśli negatywny to każą odstawić leki.Sama już nie wiem,może zmienię klinikę,bo przysługuje jeden raz zmiany przy dofinansowaniu.Chyba dawno bym to zrobiła gdyby nie fakt,że raz mi pomogli przy pierwszym podejściu a teraz brak rezultatów.
 
MARTA ja do sikańców nie mam kompletnie zaufania, ale skoro je robisz to moze nie odstawij leków i sprawdź za dwa dnu co??? a ilu dniowe masz kropeczki???
 
Sylwia1985 bardzo Ci dziękuję, z góry również za dalsze info wieczorkiem, każda informacja się przyda :tak:
Na podstawie tego co mi doradziłaś i poczytałam w miedzy czasie pozbieram sobie myśli i wszytko spiszę - i postaram sie spotkać z lekarzem i jakoś dogadać, bo to nie ma inaczej sensu. Jestem przekonana że pewne kwestie należałoby inaczej przeprowadzić, szczególnie jeżeli jutrzejsza beta potwierdzi drugie niepowodzenie.
 
Czesc dziewczyny
Dziekuje za wsparcie duchowe.

Jogo ten moj lot na ksiezyc to wlasnie przyjazd do kraju. Zaczepilam sie w Invicta i chce podejsc do programu z KD. Jest to pomysl bardzo trudny do zrealizowania z wielu powodow.... no ale moze sie uda. I to mnie trzyma przy zyciu.
Co do ciazy biochemicznej to nie wiem co myslec. Test reagowal bardzo dziwnie i moze wlasnie test byl wadliwy. Dopiero potem wypatrzylam ze robiony w Chinach. Tandeciarze.... Mysle, ze gdyby to byla ciaza biochemiczna, to jednak beta 3 dni pozniej wykazalaby jakis znikomy poziom hcg. Tak ze raczej test byl jakis lewy.....

No nic... jeszcze sie odegram i jeszcze zobacze dwie kreski na tescie!

CM
 
reklama
Madzia76 = gdzie w Szczecinie jest bhcg po 20 zł? Bo ja w Mediucsie po 42 zł robiłam !!! Oczywiście jedną refundowaną miałam.
 
Do góry