reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej

Kasik, Jo.M udanego wypoczynku
Evita witaj
Dorota bardzo się cieszę ,że piesek sie znalazł, naprawdę to duże szczęście. Biedna psinka przestraszona jest ale najważniejsze, że w swoim domku :-). Też mam psa (mieszka z moimi rodzicami) i nie wyobrazam sobie, że miałoby coś jej się stać.
dziewczyny jak samopoczucie dzisiaj?

Ja też dziś ostatni dzień w pracy i zaczynam urlop. 9 dni błogiego lenistwa :-)
 
Dziwczyny, moja IV weryfikacja dzisiaj: bHCG 7886 i pęcherzyk ciążowy prawidłowy, z ciałkiem żółtym i z jakimś "echem" w środku :)
Zdaje się, że Obywatel się wczepił i nie puszcza. Jadę na weekend do siostry, żeby się uspokoić :) Po wyjściu z kliniki mało nie spowodowałam wypadku, ręce mi sie trzęsły na kierownicy. Pierwszy raz w życiu jestem oficjalnie w ciąży :D

Dostałam zakaz picia kawy (o alkohol nawet nie pytałam :) i nakaz niewprowadzania zmian w diecie - bo kilka miesięcy temu przeszłam na diete bezglutenową i bezmleczną. No i za glutenem nie tęsknię, ale mleko - wiadomo, wapń.

Za tydzień usg na okoliczność zarodka i serduszka.

Pozdrawiam wszystkie transferki i stymulantki :)

Evita, ja miałam IVM w Invimedzie i w życiu bym nie podeszła drugi raz. Efekt marny, z sześciu komórek zostawionych do dojrzewania zapłodniło się 5, jedna podzieliła się na tyle że można mi było podać. Zarodek się nie przyjął. Miałam IVM ze względu na ryzyko hiperstymulacji, ale moim zdaniem lekarka po prostu dmuchała na zimne.
 
reklama
Ja tak szybko z drogi bo juz od dawna jestem uzalezniona od forum ;)

Finesse gratki kochana, beta marzenie kazdej z nas. Nastepny wzruszajacy moment to uslyszec serduszko, ach zazdroszcze ale tak pozytywnie :)
 
Do góry