reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
alternatywa nie wiem czy nie powinnam brac ciut wiekszej dawki... hmmmm ale sama mam zwiekszac? chyba skontaktuje sie z moim ginem.. i od razu zapytam sie o progesteron :)
 
Olusia, lepiej się skontaktuj z lekarzem. Mój endokrynolog stara się TSH utrzymać w granicy 1-1,5 i ciągle zwiększa dawkę :) Poza tym poziom TSH bada się najwcześniej po miesiącu brania danej dawki euthyroxu - jest wiarygodny. Tak twierdzi endo, któremu ufam :)
 
alternatywaa ja dawno nie bylam u endokrynologa... chyba musze sie wybrac... no ale jutro chyba wezme wieksza dawke no bo jak hmm.... ja ten euthyrox 25 biore od dawna i zawsze mialam 1-2 przy tej dawce....
 
Olusia- ja też zawsze po transferze byłam niedożycia, tak jakbym poddawała się sytuacji że muszę się trochę wyciszyć bo na codzień jestem energiczna. Kiedy testujesz ?

Kasik- najlepsze co mogłaś zrobić to wyrwaś się w świat by nie myśleć. Udanego wyjazdu i &&&& za kropki.

Finesse- gratulacje!!! pora zwolnić mamusiu!

Alternatywa- już niedługo wizyta u lekarza, czas myśleć pozytywnie. Ściskam Cię :-)

Dorotav- super, że babunia wróciła , narobiła Wam i sobie stracha

Gos- kciukasy ja też zawsze piję inkę :-)

a mnie boli brzych pewnie jutro do mnie zajrzy @ i 3 dnia zacznę stymulację. Już chciałabym mieć to za sobą...

Dobrej nocki i udanego weekendu.
 
Witajcie dziewczyny wieczorową porą :-)

dorotav – nawet nie wiesz jak się cieszę, że psinka się znalazła. Sama jestem psiarą i kiedyś jak jeszcze mieszkałam z mamą to nasz piesek znikł, ale na szczęście tylko na 10 min. O mało na zawał nie padłam. Rozmów się z nią i to tak porządnie :tak:

kasik – udanego wypoczynku, wypoczywaj ile się da :-)

agulla – trzymam kciuki za Twoją punkcję, powodzenia.
 
Atenko, staram się pozytywnie myśleć, albo inaczej: staram się nie myśleć negatywnie, ale jakoś słabo mi to na razie wychodzi. Może we wtorek pan mnie natchnie :)
A Ty jeszcze masz się pojawić u lekarza przed rozpoczęciem stymulacji, czy od razu 3 dnia zaczynasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alternatywa- mam nadzieję, że Cię doktor natchnie. Na wizytę kontrolną idę w piątym dniu czyli w środę bo tak jak przewidziałam przyszła @. W poniedziałek 1 zastrzyki proszę o kciukasy.
 
Do góry