reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli

2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie
 
reklama
czy któraś z Was zadała kiedyś pytanie na forum nasz-bocian ? jak długo czeka się by je opublikowali i odpowiedzieli ? zaczynają mnie denerwować, co to za forum, jak zadajesz pytanie i czeka się na jego zaakceptowanie i łaskawą odpowiedź.
 
Anulla28 a kiedy najpozniej mozne zarodek sie zaglebic w endo?

Dorota wiekszosc tych badan robilam i wyszly dobrze... jedynie pare nie zrobilam a moze powinnam? no nic czekam do jutra...

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy i wsparcia oraz trzymanie kciuków !!
 
Olusia, myślę że jeśli tym razem się nie uda, to już więcej badań sama nie rób, umów się wtedy do immunologa i genetyka, jest tyle badań które mogłybyśmy zrobić że majątek mogłybyśmy stracić. Do genetyka możesz iść na NFZ, wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego dla obojga osobno.
Do jutra, do wyniku zakazuję Ci myślenia o najgorszym, zakaz smutnych myśli. Wyjdź z domu, idź na spacer, czy do jakiegoś centrum handlowego, kup sobie słodką czekoladę, słodkie ciacho, albo jakąś fajną rzecz i myśl pozytywnie.
 
Agulla, może implantacja rozpoczęła się w 4dpt dlatego. Nie myśl, że to @ się zbliża, bo może to akurat pozytywny objaw. Ja takiego nie miałam ani razu, więc od razu wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Dziewczyny miały i w większości przypadków są w ciąży:)
 
reklama
Do góry