reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kasik Boże ale się ciesze!!! Gratuluję!!! Tyle na to czekałaś i jest :) Teraz wkońcu nie będziesz musiała cichaczem być na ciężarówkach tylko zaraz dołączasz ale super :) :) :)

Dziewczyny trzeba walczyć bo się udaję. Tylko brak wiary i sił na walkę przekreśla nasze macierzyństwo!!!
 
aaaaaaaaaaa Kasik ​gratuluje!!!!!:-):-):-):-)pienie pięknie!!!
____
Ja w środę idę do dr i będę wiedziała czy w tym cyklu uda się podejśc do crio, to by było na naturalnym cyklu.
 
Ostatnia edycja:
SIERPIEŃ

01: Atena74 - podglądanko pęcherzyków
01: Olusia7982 - wysoka beta !!
04: Olusia7982 - wysoka beta !!

04: gos1512 - wysoka beta !
04: Inka26 - wysoka beta !!!
06: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

06: Migotka25 - wysoka beta !!

06: Juhasek87 - wizyta przed crio
08: Agulla84 - wysoka beta !!
 
Agulla, ja w 3dpt miałam 24 PRG. Także pewnie będziesz miała trochę więcej. No ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć dokładnie:) Pewnie, że możesz jeść i pić:)
Kasik, ja bym chyba nie wytrzymała, podziwiam Cię, że czekasz do urodzin M. :)
 
reklama
Do góry