reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilia ja to wszystko wiem tylko my nasienie mamy z wycinkow i jak to biolog powiedziala ciezko z takimi takimi plemnikami i jeszcze moje glupie mysli plus brzuch mnie mierzi nak na @ :( ach.... chociaz brzuch mnie tak mierzi od punkcji tylko teraz to tak jeszcze niedobrze mi jest , ja tak zawsze mam tydzien przed @. Oszalec idzie, osiwiec juz dawno po onkologii osiwialam teraz tylko olysieje jak moj M :)
 
reklama
Lilia♥ tak bylam na pobraniu krwi... czekam na wyniki.... chociaz pewnie chyba wolalabym ich nie widziec... ja przy pierwszym podejsciu mialam podane 2 zarodki 8 komorkowe i nic nie wyszlo chociaz pierwsza beta wyszla ponizej 1,2 to po nie calych 24h doszla do 3 wiec pewnie jakis blad laboratoryjny albo cos tam zadzialalo i dalej nic..ale nie udalo sie... teraz mialam podane 2 zarodki 6 i 8 komorkowe w 3 dobie... 3 blastki mam zamrozone w 6 dobie.. na kartke to co widzilalam pokazywal mi pan embiriolog czekali do 6 doby i ponoc bardzo dobre zarodki zamrozili..... ale nikt mi wczesniej nie mowil ze moj mial leukocyty w nasieniu, nie bylo ich az tak duzo ale jednak.. ponoc armia dobra ale... i to moze byc przyczyna... ze tak sie dzieje... skoro tyle czekalam na 2 podejscie to czemu do jasnej cholery dr nie zlecila badan i sprawdzenia mojego? bral by jakis antybiotyk i jakies suplement diety i moze byloby o wiele lepiej !! nawet nie wiecie jak mnie to wszystko wkurza.... jednak jak sama czegos nie zrobisz to lekarz ci gowno zrobi !!
 
Bziumelka, pamiętam jak mówiłaś, że nie wierzysz że się udało, a jednak:) no i gratuluję dziewczynki :tak: ale super, chyba wyrównuje się liczba chłopców i dziewczynek:) najpierw sami chłopcy, teraz przychodzi pora na dziewczynki, fajnie:)
Minni, gratuluję szczęśliwej mamusi:) Niech córeczka rośnie zdrowo:)
 
Minni kochana to Ty miałaś cc w środę a ja tego dnia zrobiłam pierwszego sikańca, na którym wyszedł cień cienia ;-):-D Gratuluję córci, spora dziewczynka :tak: Czekamy na zdjęcie :-)

Olusia kciukasy z całych sił zaciśnięte :tak::tak::tak:

Dziewczyny nie mogę dojść do siebie, wczoraj siedzieliśmy z M do 2 w nocy, M otworzył szampana, było miło. Oczywiście on snuje dalekosiężne plany ale ja go trochę sprowadzam na ziemię, że przecież jeszcze wszystko może się zdarzyć, żeby się nie nakręcał itp. a sama już się nakręciłam;-):-DDopóki nie zobaczę serduszka będę próbowała studzić emocje co jest baaaaardzo trudne bo marzę o tym, żeby wykrzyczeć całemu światu, że jestem w ciąży :zawstydzona/y: A oto obiecane zdjęcia wczorajszego prezentu i 3 testów (z 30.07.2014., 31.07.2014. i 01.08.2014.) jak widzicie jest cień cienia :tak:

Zobacz załącznik 636718 Zobacz załącznik 636719
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry