reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Proszę nie strasz mnie. Ja tez mam dzisiaj bóle jajników takie ze przed chwila AZ musialam usiasc z bólu. Ale caly czas myślę o tym ze to nasz kropek sie zagniezdza i nie myślę inaczej a raczej próbuje nie myśleć. Wiec u ciebie pewnie jest tak samo :-)

Mam nadzieję że masz rację! Sama staram się nie wpuszczać złych myśli do głowy... ale czasem któraś się w kradnie niestety. Ja zwariuje chyba do ósmego i polecę na Betę jeszcze w Piątek:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja poważnie myślę nad tym żeby juz jutro isc na bete. Mój m. Twierdzi ze zwariowac ze mną idzie takie humiry mam i się nakrecam. Juz tez by chcial znać wynik najlepiej pozytywnie :-)
 
Liskka ja też polecam czosnek, wyciągnięte 1-2 ząbki na kromke chleba z masłem. Mi zawsze pomaga :)
 
Ostatnia edycja:
dlugowlosa a to chyba faktycznie możesz już zrobić Betę.

Ja czekam na pewno do Soboty... w Niedzielę moje urodziny więc chyba jednak chcę wiedzieć przed nimi czy nasz maluszek tam jest.Nie wiem czy wytrzymam do Poniedziałku;-)
 
Liskka, a ja polecam do czosnku dodatkowo syrop z cebuli... Mnie taka mikstura zawsze stawia na nogi.

Nasz wizyta w klinice przełożona o kilka dni... cierpliwie, choć w sumie - to nie już niecierpliwie na nią czekam. Chciałabym już być po wszystkich badaniach.
 
reklama
Hej wieczornie
Na pewno Wasze bóle potransferowe to dobre objawy. Nie martwcie się na zapas, bo maluszki będą czuły.
Ja własnie sie przygotowuje na jutro, muszę zmyć paznokcie. I w ogóle nie mogę się doczekać. Jutro pewnie będę miała wielkiego stresa.
Kupilismy dzisiaj autko więc nie będę musiała się taxą wozić.

Olusia, czy dzisiaj byłaś grzeczna?
Komóreczka ciesze się, że już lepiej u Ciebie i masz plan B.
Nie wierzę, że to już jutro jest punkcja :szok: Odezwe się po. Buziaki :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry