reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki właśnie aplikowałam sobie Lutke i na aplikatorze było troszkę czerwonej Krwi:-( Ale jestem przerażona ! Powiedzcie czy to może być od aplikatora?
 
reklama
Mimozama nic się nie martw być może to maluszek się zagnieżdża :), a być może to podrażnienie od aplikatora, głowa do góry to na pewno nic groźnego;-)
 
Mimozama na pewno jest tak jak pisze Martolek. Nie denerwuj się (wiem, łatwo powiedzieć).

kwiatuszekq20 - trzymam kciuki za piękne pęcherzyki
dlugowlosa, Sylaa1 -
czekam na wielka betę
 
Witajcie dziewczyny

Lilia, łachudra już krąży w okolicy, czuję jej oddech na plecach, dzisiaj jest 24dc więc mam nadzieję że we wtorek się rozkręci

No muszę powiedzieć, że mnie wyprzedzisz z rozpoczęciem stymulacji. Nie zgadzam się ;-)

He he coś wiem o tym bieganiu do łazienki w celu kontroli wkładki, ja to już mam opanowane sprawdzanie w nocy w łóżku przy zapalonej latarce w telefonie.

:-D:-D:-D:-D:-D

Komóreczka – bardzo mi przykro z powodu tego co Was spotkało. Musisz być silna i wspierać męża. Mężczyźni bardziej to przeżywają niż my kobiety. Trzymaj się.

mi mi – gratuluję serduszka.

Aisa79 – 9 to bardzo ładna liczba. Trzymam kciuki za Twoja jutrzejszą punkcję, powodzenia.

andzia.m – mam przeczucie, że Twój kropek zostanie z Tobą na najbliższe 8 miesięcy, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Aisa, my w weekend też kupiliśmy auto :-D
Długowłosa, myślę, że spokojnie możesz robić betę, bo już coś wykaże. I kciuki żeby była mega wysoka beta:)
Mimozama zazdroszczę trochę widoku plamienia, bo pewnie oznaka implantacji. No ja nie używam aplikatora, więc może dlatego nic nie zobaczę:) A w sumie chciałabym, bo to by było coś innego niż zwykle. A mieliśmy tak szalony weekend, że mam wyrzuty do siebie, że może to zaszkodziło kropkowi:( Ale jestem w pracy to odpocznę :-D
kwiatuszek - powodzenia na wizycie:))
Sylaa1 - kciuki za wysoką betę:)
Aisa, owocnej punkcji:)
 
Ostatnia edycja:
Anulla oj kochana tego strachu i nie pewności nie ma co zazdrościć. Byłam szczerze przerażona a dziś od 6 oczy jak pięć zloty. Miłej pracy a też zaraz idę coś nad robić bo za coś żyć trzeba a jak człowiek na własnej działalności to nie ma zmiłuj.
Za dzisiejsze bohaterki ogromne kciuki! !!!
 
Dziewczynki napiszcie mi proszę jakie dawki progesteronu przyjmujecie? Ja wcześniej bralam prg w zastrzyku - super sprawa tylko raz dziennie ale strasznie droooogi! Teraz już mój lekarz ( nie ten z kliniki - tam już nie chodzę) przepisał mi luteina dowcipną 3x 100 i duphaston 3x dziennie.
 
Witajcie dziewczyny,
Niektore kojarze z watku o iui , przez chwile sie wypowiadalam .
Teraz trafiam tutaj , chcialabym dolaczyc. Podczytuje was stale .

Moze cos o mnie?
Staramy sie juz ponad 2 lata, problem lezy u mnie; PCO, bezowulacyjne cykle- co za tym idzi
kompletny zanik miesiaczki.
U partnera wszystko "gra".

Podjelam decyzje o in vitro po 3 nieudanej iui.
Nie bardzo mam z kim o tym pogadac.
Mam wrazenie ,ze moj M nawet w polowie nie rozumie tego co ja czuje, a temat in vitro stal sie tematem tabu u nas w domu. Nie wiem dlaczego tak sie stalo, przy iui rozmawialismy - czulam male wsparcie/ teraz czuje , ze ze wszystkim jestem sama.
Moze to przez ciagla prace i brak czasu i checi na cokolwiek?
W czwartek lecimy na wakacje mam nadzieje, ze cos sie po nich zmieni , ze jest nam to potrzebne.

Juz 2 miesiac lykam tabl antykoncepcyjne , kolo 15 wrzesnia mam spotkac sie z lekarzem sprobujemy zrekonstruowac cykl i podjac probe ivf.
Lecze sie w Poznaniu w MedArcie u dr Żaka.

Czy moge na was liczyc?
Wszystkim , ktorym sie udalo szczerze gratuluje- to jednak daje nadzieje:)
Mam nadzieje tego juz niedlugo doswiadczyc, pozdrawiam!
 
reklama
MalaMii witaj , niestety cała procedura IVF jest trudna dla obojga partnerów, trzeba duzo rozmawiać, bo w koncu to my kobiety wiecej przechodzimy dlatego zeby ON nie czuł sie odrzucony najlepiej łopatologicznie wszystko wyjaśnić , IVF uczy cierpliwości !!!!! 3mam
Kciuki ju wszystko sie udało :)


DIewczynki kochana jest promocja na badania genetyczne, tylko trzeba je zamówić prEz internet , niepłodność żeńska 199zl , niepłodność męska 199zl i poronienia samoistne 199zl wiec naprawdę dobre ceny jeżeli któraś teraz czeka do poradni genetycznej


Za betki trzymam kciuki bo nikt inny nie robi tego lepiej jak forumowe ciotki :) i przesyłam fluidki szczególne dla tych ktore sie tera stymulują , nich szybko zaxhodzą w ciąże i zjmieniają wątek :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry