reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aisa79 - No wiem tyle że nie wiem nic na tą chwilę. Póki co cieszę się że beta w ogóle jest pierwszy raz większa niż 0,1. Zobaczymy jutro co z tego będzie. Jestem realistką i raczej podejrzewam że nic z tego nie będzie bo wynik po prostu marniutki .
 
reklama
Dorotav kciukasy.
Asia-77, tak chyba jest lepiej. Ja wiem, że to wkurza, ale...
Migotka OB możesz mieć troszkę podwyższone po tym co przeszłaś, też miałam.
Jo. M. - najważniejsze, że coś się ruszyło.

Dziewczyny, czy wiecie co to jest CRH? Konkretnie wlewy z CRH?
 
Asia_77 wygląda na to, ze lecznie nie powinno byc tak długie jak gdzies wyczytałaś. Macmiror jest świetnym lekiem. Miałam go kiedyś bo wyszła mi bardzo nieładna cytologia. I po nim wszystko szybko wróciło do normy. Z Twoimi watpliwościami niestety nie pomogę bo ja nie kumata jestem w takich klimatach :-(


Jo.M ale widać. ze cos sie dzieje. Wy wszystkie tutaj wierzyłyście w moje komórki bardziej niż ja i zobacz, udało się. U Ciebie tez tak będzie.


Komóreczka gdzie sie podziewasz?
 
Jo. M zalamalas mnie ;-( ja mialam 10dpt 4 dniowych 1,7 bete i nie zrobilam dalej bo zadzwonila pani z kliniki i kazala odstawic leki...a teraz zaczynam myslec ze moze cos by bylo;-( trzymam kciuki zeby tobie sie udalo..:tak:

aisa77 tak mi przykro, rozumiem twoja frustracje gdyby przeprowadzic te badania wczesniej, moze wszystko byłoby inaczej..
aisa79 jak ja Ci zazdroszcze, zeby i mi się udalo :-( mam przeczucie ze to dwa czlowieki sa...;-)

dorotav jak sie czujesz? o ktorej w pt bedzie cos wiadomo??
 
Jo.M. widzę ,że kciuki muszę dalej zaciskać.....ale super...mam nadzieję ,że to tylko Maluszek-Leniuszek:-D:-D :blink:

Dziewczyny napisałam maila do lekarki i zobaczymy co odpisze
 
kate_p7, tylko nie pozbijaj menzurek jak będziesz trzymać kciuki ;-), w piątek o 12 mam transfer i wtedy też wszystkiego się dowiem, jeszcze 24 godziny :tak: A czuję się dalej źle, brzuch mnie tak boli że dzisiaj wzięłam no-spę, mam takie skurcze i kłucia, siadanie i chodzenie sprawia ból, no i wizyta w wc to tragedia. Aż się boję że przez te skurcze to zarodki się nie będą miały jak zadomowić. :baffled:

Jo.M, beta jest malutka ale jest, nie takie cuda się zdarzały, coś się zadziało i trzeba w to wierzyć. :tak:

Aisa79, oszczędzaj się kochana jak tylko się da, nosisz w sobie cud, a może i nawet dwa,:tak: może L4 ?

liskka, czekamy na fotki malucha

Blake, masz już termin zabiegu ?


WRZESIEŃ


18: Asia_77 - wizyta przed transferem
18: liskka - wizyta serduszkowa

18: Blake - spotkanie przed operacyjne
19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!

30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
Jezu Kate powaznie masz takie przeczucie??
Przypomnij jak Towja beta wyglądała.

Mam pytanko. Musze powtórzyc morfologię no i to badanie musi byc na czczo i bez euthyroxu. We wtorek przed moją wizyta w invikcie musze zrobic betę, prg i estradiol no i to nie musi byc na czczo ale jakieś 3 h po wzieciu luteiny i estrofemu.
Jeżeli wezmę luteine i estrofem ale bez euthyroxu no i bez jedzenia i oddam krew również na morfologię to mogą one jakoś zmienić wyniki tej morfologii? Nie chce byc kłuta sto razy jednego dnia na to, drugiego na to...tylko za jednym razem załatwić to i ewentualnie na wizycie pokazać wyniki morfologii (bo troche kiepska miałam hemoglobinę i OB). Co myslicie, mogę czy nie mogę?
 
dorotav czesto pierwsze objawy hiperki ma sie po punkcji, ale ty juz to znasz...troszke tak to wyglada, ja mialam problem z siusiu, wszystko mnie bolalo no i brzuch jak balon;-( moze to nic powaznego :-) ale telefon do lekarza nie zaszkodzi?? relanium bierzesz?? ono zapobiega skurczom, wiec nic sie nie martw, wszytko bedzie dobrze ;-)

aisa79 a jak ty przezyjesz bez kapusty kiszonej tyle czasu?? ;-P
 
Ostatnia edycja:
kate_p7, wiem, wiem hiperka może być. już przechodziłam przez nią, tylko nigdy mnie tak nie bolało, zresztą estradiol wcale nie wskazuje na hiperke, może już jestem za stara na takie atrakcje, bo każdą narkozę lub zabieg gorzej znoszę. Dobrze że wzięłam urlop, bo bym nie wytrzymała w pracy. Relanium nie mam, ale jutro na wizycie powiem doktorkowi, może dadzą mi jakiś zastrzyk przeciw skurczom.

Aisa79, a nie możesz zrobić badań w jednym dniu, na czczo, a luteine, estrofem weźmiesz po kłuciu.
 
reklama
Jo.M skoro lekarka nie kazała odstawiać leków to też widzi światełko w tunelu :tak: Może była późna implantacja? Nie takie cuda się zdarzały więc MEGA KCIUKI za Twojego leniuszka :tak::-)

Aisa moim zdaniem wszystkie badania możesz zrobić na czczo i nie brać żadnych leków. Z lutką chyba chodzi o to, żeby nie robić badań wcześniej niż 3 godziny od aplikacji więc jak zrobisz z samego rana bez aplikacji powinno być ok.
 
Do góry