reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dorota kazała mi włozyc luteine i estrofem przed badanie własnie :baffled: zeby bys "swiezy prg"

Aisa79, to 3 godziny wcześniej nastaw sobie budzik, zaaplikuj sobie luteine, estrofem połknij małym łyczkiem i możesz iść na morfologię. Jak robię sobie badania, to rano zawsze biorę euthyrox i propranolol nie mają wpływu na morfologię, tak mi zresztą mówił i endokrynolog i lek.rodz.
 
No to bedzie jakaś 6 godzina rano. To jeszcze nie tak źle. Jakie to skomplikowane dla mojego rozumku.

Kwiatuszekq to kiedy wybierasz się na betę?
 
Dziewczyny fajnie by było jakby się jakiś leniuszek okazał. Zobaczymy po jutrzejszej becie.

Kate - Ja powtórzyłam wynik tylko dlatego że zawsze miałam 0,1 więc ten wynik 1,05 trochę mi nie dawał spokoju. Jak dzwoniłam do kliniki to powiedzieli że bardzo marny wynik ale skoro przyrósł to powtórzyć jeszcze. Nie obwiniaj więc siebie , oni wiedzą co robią a taki wynik niski to raczej był by jakiś cud cudów żeby zadziałał.

Kwiatuszek - U mnie w labo 3 tydz ciąży od bety 5,8
 
Kate_7
aisa79 a jak ty przezyjesz bez kapusty kiszonej tyle czasu?? ;-P
[/QUOTE]

cięzko bedzie, ale wczoraj walczyłam i nie kupiłam. O godz 22 bardzo żałowałam. Natomiast dzisiaj mała zmiana w menu - ogórek kiszony. Od rana planowałm, że kupię :-)
 
Dziewczyny,ja sie bardzo denerwuje dzisiejsza wizyta. Jakaś nie spokojna jestem. Boje sie ze to moze byc jakas ciaza szyjkowa albo biochemicza albo co. Wiem , nie powinnam i odganiam te myśli od siebie ale do wieczora to chyba zniose jajko.
Złe mam skojarzenia z gabinetem tej kliniki,za każdym razem jak siadalam na tym fotelu to coraz gorsze nowiny, najpierw ze za mało komórek bo tylko 5 ale pewnie poszły w jakość, potem że jedna nie rosnie, potem że kolejne dwie nie rosną i po prostu boje się tam dziś siąść.

aisa79, anulla28, pijecie dużo wody/płynów te 1.5-2l które się powinno dziennie pić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lisska Ty sie nie martw bo ja mam takie same durne mysli. Wszysko jest ok i zobaczysz dzisiaj bijące jak dzwon serduszko :tak:

Przyzaje się bez bicia, ze piję bardzo mało bo nie lubię bardzo pić i nie odczuwam pragnienia. To jest w sumie duzy problem. Dzisaj wypiłam ok 400 ml płynów tj kawa i woda, która popijałam leki i śniadanko.

Juhasek witaj. Jakie plany?
 
Do góry