reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Luize, trzymam kciuki za silne zarodki :-)

liskka, gratuluję serduszka :tak:

Aisa79, transfer mam na 12:-)


WRZESIEŃ

19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!

28: Juhasek87 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
reklama
Dorotka tak sie ciesze ze wresxcie sie doczekalas! Cierpliwosc poplaca i musi sie udac! od jutra jestes w ciazy!!!
U mnie nic nowego. Spotkanie przedoperacyjne bylo a jak zapytalam kiedy mam zabieg to mowia ze mam czekac na list 6-8 tygodni!!!
Chore, bo jak spotkanie przed operacja to powinna wkrotce byc operacja. Zle rozumuje?!
Juz sie nawet nie zloszcze, rece opadaja.
 
liskka ale super .....gratulacje Kochana:-)

Aisa79 dziękuję już lepiej. Oczywiście ja to nie byłabym ja, gdybym nie kombinowała. A więc mam nadzieję , że @ w październiku przyjdzie z lekkim poślizgiem i na czas zdązę ze wszystkim, czyli; wziąć antybiotyk , odczekać 10 dni ( w sumie 20dni bez sexu ) potem sex , @ i powtórka badania ....:-D

Reasumując , jak wszystko pójdzie wg w/w planu i oczywiście wynik będzie negatywny , to powinniśmy zdążyć z AZ jeszcze w pażdzierniku :zawstydzona/y:
 
Blake no tak, całe uk...:wściekła/y: Oni i ich listy...niestety zaznałam tej " przyjemności '. Chyba po to te listy , abyś nie wkurzała się na Panią , która po badaniu rzekomo przedoperacyjnym , zapisuje na zabieg za trzy miesiące....szkoda gadać

Trzymam kciuki , aby czas zleciał szybciutko i był jak najkrotszy :-)
 
Witajcie dziewczyny

Jo.M. – ciekawa jestem co Twoja beta jutro pokaże, mam nadzieję, że wyskoczy w kosmos :-) Kciukam i czekam na relacje.

dorotav – niech moc będzie z Tobą i Twoimi zarodkami :-) Życzę Ci, aby wszystkie się pięknie zapłodniły i te dwa, które Ci podadzą zostały z Tobą na zawsze, buziaki.

Olusia – jak się czujesz??

Asia_77 – nie smutkaj się tak. Wyleczysz ureaplazmę i na spokojnie podejdziesz do transferu. Ważne, żeby została wyleczona, bo Twoje szanse na powodzenie na pewno wzrosną.

Tola32 – gratuluję zdanego egzaminu, to teraz możesz zacząć przygotowania do kolejnego podejścia.

Juhasek – kciukam za Twojego blastusia.

liskka - cudowne wiadomości, gratuluję serduszka.
 
reklama
Witam nocna pora.. nie moge spac bo tak sie zle czuje i mam wymioty... :-(

Dzis popoludniu odwiedzily mnie kolezanki, bylo milo, fajnie i smiesznie... zrobilam do jedzenia kanapki itp.. chociaz wiele mnie to kosztowalo. chociaz kazda cos przyniosla ze soba.. normalnie nie moglam na to patrzec, praktycznie nic nie zjadlam, tyle o ile... maz mi troszke potem usługiwał i podawal do stolu... jedna z kolezanek pomogla mi bo ja nie dalam rady stac nad jedzeniem bo momentalnie dzwigalo mi sie do gory...:-(

Trzymam kciuki za wizyty i wysokie bety !!:tak:

Dorotko i Jo.M kciuki za jutro !!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry