reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Olusia, widać maluchom imprezka jeszcze się nie podoba, wolą cisze, spokój i swoje menu. Odpoczywaj kochana, musisz mieć dużo siły dla waszej trójki :-)
 
reklama
Zaciskam kciuki za wszystkich dzisiaj !

Miałam iść zrobić badania dzisiaj ale nie mogłam sie zebrać. No i Zapomniałam zapytać lekarki czy trzeba byc na czczo czy można po śniadanku ...

Aisa79,anulla28, właśnie z piciem wody mam problem ostatnio. Wcześniej piłam dużo a teraz jak powinnam to mnie odrzuca przez te mdłości.

Olusia, w którym tygodniu zaczęły sie u Ciebie klaczki ?
 
Dorotka jak samopoczucie? Bedziesz korzystała jeszcze z dodatkowych opcji typu embryo glue? Akupunkture tez można zrobic w Twojej klinice?

Olusia współczuję Ci, namęczysz się strasznie.
Mnie sie wydaję, ze chyba dzisiaj rano poczułam mdłość bo byłam głodna i wczoraj bylo pobobnie. Po zjedzeniu czegokolwiek przeszlo. No ale może tylko mi sie wydawało.


Jo.M. koniecznie daj znać jak poznasz wyniki. Trzymam kciuki

Lilia, Kate, Gos, Inka co u Was?


Lisska ja nie mam problemu z piciem kawy. rano po przyjściu do pracy tradycyjnie kawka tylko zawsze pije taka rozpuszczalną pół na pół z mlekiem. Mam nadzieję, ze nie szkodzi.
Po prostu nie lubię pić, ale moze jakies soki sprobuje.
Za to nie pale od transferu, bo tak to zawsze latałam z e-papierosem. Ostatni raz dmuchnełam sobie przed wejsciem do kliniki na transfer :-)

Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dorotko moich maluchom sie nic nie podoba poki co he he :tak: trzymam kciuki !! daj znac po co i jak

Jo.M kiedy bedziesz miala wyniki bety? trzymam kciuki:tak:

liskka mdlosci zaczely mi sie pod konca 7 tyg ale tydzien pozniej juz byly konkretne do tego stopnia ze bylam w szpitalu...i trwaja do teraz..:-(

Aisa to chyba dobry znak :tak: oj tak namecze sie... no ale w koncu przejda mi....
 
Cześć dziewczynki

Dorota - Ja tam u Ciebie z zarodkami , nie wiem czy coś mi umknęło czy nie pisałaś jeszcze. Robiłam dziś bete , wyniki ok. 14-ej ale nie wiem czy będę mogła napisać. Na pewno wieczorem najpóźniej dam znać. A no i oczywiście trzymam kciuki za Twoją "rodzinkę":-)

Juhasek - Czekam w takim razie na Twoją wysoką bete. Oby szybko czas Ci zleciał.

Liskka - Gratuluję serduszka

Genna - Raczej dzisiaj się okaże co z tą moją betą i leniuszkiem. Jeżeli jakoś dość przyrośnie to super a jeżeli nie to mam nadzieję że nie będą mi kazali do nieskończoności powtarzać tej bety bo już tyle razy krew robiłam w ostatnim miesiącu że chyba za chwilę mi jej zabraknie;-).
 
Blake, no ja też myślałam że jak już masz spotkanie przedoperacyjne to w następnym tygodniu będziesz miała zabieg, a tu coś takiego :szok:, a jak już będziesz miała to poszerzanie to kiedy wtedy transfer, mam nadzieję że bardzo szybko. Ależ pięknie mi się przeczytało Twój wpis, "od jutra jesteś w ciąży" o ja cie, jak to fajnie brzmi, żeby się sprawdziło

Asia_77, plan jest i to jest najważniejsze, trzymajmy się go rękoma i nogami, trzymam kciuki by się spełnił, a ta wredna ureo coś tam poszła w diabły. :tak:

Aisa79, samopoczucie dzisiaj lepsze, już tak nie boli, może tylko jak siadam, w wc już zdecydowanie lepiej, jedynie co to jeszcze skurcze od czasu do czasu są. Powiem o nich doktorkowi to może coś mi da. Będę korzystała z embro glue, akupunktury nie ma. To już może być czas na pierwsze mdłości :-).

Właśnie opijam się wodą, strasznie się boję, co chwila zerkam na telefon czy może nie dzwonią z kliniki żeby mi powiedzieć że żadna się nie podzieliła, zwariuję do 12-tej.
 
Ostatnia edycja:
Jo.M a moge liczyc na smska? :tak: he he

blake faktycznie skoro wizyta przed operacyjna to powinns miec ja na dniach a nie za pol roku... to jakas masakra !! ech...:-(

Dorotko na pewno wszystko jest dobrze... nie martw sie....:tak:
 
reklama
Dorotko - ściskam kciuki z całych sił &&&&&&&, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

JoM - &&&&&&&&& aby beta poszybowała w górę

Olusia - przykro mi, że kłaczki tak Ci dokuczają, oby jak najszybciej minęły

A do mnie dziś rano zadzwonił lekarz, wcześniej niż się umawialiśmy i już myślałam, że coś nie tak :baffled: ale na szczęście okazło się, iż dr zdecydował, że transfer w poniedziałek o 12:00, bo jak to określił "wygląda na to, że mamy dużo dobrej klasy zarodków" :-D
 
Do góry